Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Шановні  аспіранти, викладачі та інші стейкхолдери, просимо долучитись до опитувань щодо освітньо-наукової програми "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)"

Опитування для аспірантів

Опитування для викладачів

Опитування для роботодавців

17076

29 січня 2020 року відбувся семінар викладачів кафедри  інформатики та прикладної математики на тему "Порядок та критерії акредитації освітніх програм".

1 

Доповідач - Іванова Галина Ігорівна  детально розглянула всі складові кожного критерію, акцентувала увагу на особливостях підготовки до акредитації, оформлення відповідної документації з метою отримання найвищих оцінок. 

10007

30 січня 2020 року на базі кафедри інформатики та прикладної математики КДПУ відбулося засідання секції викладачів закладів професійної/професійно-технічної освіти Кривого Рогу. 

IMG 0b86691c826400437cebf3ca29695569 V

На засіданні виступили к. пед. н., доценти, доценти кафедри Шокалюк Світлана Вікторівна, Мінтій Ірина Сергіївна та старший викладач кафедри Юрко Олександр Володимирович.

9998

11 жовтня завершились курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики, що проходили на базі Криворізького державного педагогічного університету.

Теми, що були розглянуті з учителями:

Сучасне програмно-методичне забезпечення навчання інформатики;

Елементи теорії та практики навчання основам робототехніки та мікроелектроніки;

Методичні аспекти навчання початків програмування;

Теорія і практика комбінованого навчання інформатики;

Теорія та практика організації навчально-дослідницької діяльності учнів з програмування;

Методика навчання інформатики за програмою вибіркового модуля «Веб-технології» навчальної програми «Інформатика 10-11» (рівень стандарту) та ін.

Та головною новацією для вчителів стало підсумкове оцінювання у формі тестування!

Результат - 100% успішність!

вчител

На додачу слід зазначити, що у вихідному опитуванні усі вчителі визначили доцільність заміни написання та захисту кваліфікаційних завдань тестуванням у СУЕНК Moodle.

Отож, вітаємо вчителів!

І продовжуємо вдосконалюватись!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

8874

15 березня 2019 року відбулись останні заняття та підведення підсумків курсів підвищення кваліфікації вчителів інформатики, які за пілотним проектом замість написання кваліфікаційної роботи проходили тестування в системі управління електронними навчальними курсами КДПУ. Питання тесту містили матеріал щодо змісту складових предметної, психологічної, загальнопедагогічної компетентностей вчителя  та  нововведень у сучасний освітній процес.

кпк1

7187

12 березня відбулося засідання спільного навчально-методичного семінару викладачів кафедри інформатики та прикладної математики і вчителів інформатики міста Кривого Рогу, присвячене аналізу дидактичного та програмного забезпечення шкільного курсу інформатики і викладанню інформатики у Новій українській школі.

7151

7 лютого 2019 року відбувся семінар з викладачами інформатики закладів професійно-технічної освіти, організований кафедрою інформатики та прикладної математики спільно з навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

На початку зустрічі завідувач кафедри інформатики та прикладної математики Соловйов Володимир Миколайович привітав учасників семінару, ознайомив із провідними напрямами роботи кафедри, здобутками та перспективами розвитку.

imgonline com ua Compressed YtNi1HQXmSNNqUtY

Тематика семінару:

6837

Наприкінці грудня доцент кафедри інформатики та прикладної математики Шокалюк Світлана Вікторівна прийняла участь у роботі районного семінару-прес-конференції "Ефективність формування предметних компетентностей учнів у системі профільної освіти".

шокалюк

6600

25 січня 2018 року у Криворізькій загальноосвітній школі № 72 відбувся міський семінар вчителів з інформатики - педагогічна студія за темою "Практика роботи з обдарованими дітьми на уроках інформатики та в позаурочній діяльності".

У заході приймали активну участь викладачі кафедри інформатики та прикладної математики ст. викл. І.С. Закарлюка, к. пед. н., доцент І.С. Мінтій, к. пед. н., доцент Н.А. Хараджян. 

3834
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31