Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

7 лютого відбувся семінар з викладачами інформатики закладів професійно-технічної освіти, організований кафедрою інформатики та прикладної математики спільно з навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

На початку зустрічі завідувач кафедри інформатики та прикладної математики Соловйов Володимир Миколайович привітав учасників семінару, ознайомив із провідними напрямами роботи кафедри, здобутками та перспективами розвитку.

imgonline com ua Compressed YtNi1HQXmSNNqUtY

Тематика семінару:

6837

Вже стала доброю традицією участь викладачів кафедри інформатики та прикладної математики у складі журі захисту науково-дослідницьких робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (Дніпропетровського територіального відділення МАН України, м. Кривий Ріг) - "Інфотехнос".

На початку конкурсу методист комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради Данилович Людмила Ярославівна привітала всіх учасників та повідомила, що минулого року майже 50% призових місць у ІІ етапі вибороли саме учні Криворізьких загальноосвітніх навчальних закладів!

1

6667

Наприкінці грудня доцент кафедри інформатики та прикладної математики Шокалюк Світлана Вікторівна прийняла участь у роботі районного семінару-прес-конференції "Ефективність формування предметних компетентностей учнів у системі профільної освіти".

шокалюк

Зокрема, Світлана Вікторівна доповідала щодо перспектив інформаційно-технологічного профілю, актуальність якого, звісно ж, не викликає сумнівів. А от щодо ефективності його викладання, то з досвіду проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів інформатики, можна стверджувати про доцільність такої схеми: лінію "Інформаційно-комунікаційні технології" забезпечує вчитель середнього загальноосвітнього закладу, лінію "Алгоритмізація і програмування" - викладач Криворізького педагогічного. Така схема успішно впроваджена у практику КЗШ №75 та №1.

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6600

5 листопада відбувалась зустріч студентів спеціальності 014 Середня Освіта (Інформатика) з представниками компанії QATestLab, що спеціалізується на тестуванні та розробці програмного забезпечення. 

З-поміж іншого розглядались питання безкоштовних  онлайн-курсів від компанії QATestLab та первинного працевлаштування студентів.

Q A

Для перегляду доповіді натисніть тут.

Дякуємо Олені та Павлу за цікаву та змістову зустріч!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна

6013

11

Те, що вчора здавалось нереальним та фантастичним, сьогодні стає реальністю!!!

Криворізький державний педагогічний університет оголошує набір на курси з робототехніки для учнів 5-11 класів.

Заняття проводяться 1 раз на тиждень.

Якщо бажаєте почати навчання, заповніть реєстраційну форму за покликанням: https://goo.gl/Y6347u

За довідками звертайтесь за телефоном:

067-539-42-95 Хараджян Наталя Анатоліївна

Матеріал підготувала доцент кафедри Мінтій Ірина Сергіївна

5475

Цього року на заходах міського рівня з’явилась ще одна родзинка від Криворізького педагогічного - Школа робототехніки: Місто професій, міський семінар вчителів інформатики, перший молодіжний Всеукраїнський форум-фестиваль "Молодь як чинник позитивного іміджу міста", День науки, EUROFEST-День Європи в Кривому Розі наразі складно уявити без цієї команди творчих, натхненних і прогресивних викладачів та студентів кафедри інформатики та прикладної математики.

19

Ініціатор Школи робототехніки -  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Хараджян Наталя Анатоліївна:

"Приємно, коли працюєш на результат і отримуєш його - викладаєшся на всі 100 % та відчуваєш віддачу. З кожним нашим заходом локації стають цікавішими, вже є постійні відвідувачі. Що цікаво: на деяких виставках ми вже демонструємо ті моделі і програми, що були написані дітьми з нашої Школи робототехніки.  Участь у заходах такого рівня додає сил і спрямовує на вдосконалення, дає можливість побачити шляхи розвитку!"

Бажаємо команді Школи робототехніки ще більше зацікавлених учнів наступного року та ідей для натхнення!

2

Трішки фото та відео для приємного перегляду.

1

34

56710

1316222

912

До наступних зустрічей!

Матеріал підготувала доцент кафедри Мінтій Ірина Сергіївна

5004
До уваги всіх зацікавлених!
21 квітня 2018 року об 11. 00  на фізико-математичному факультеті за адресою пр.Гагаріна, 54 (спортивна зала) відбудуться перші відкриті міські змагання з робототехніки "РоботKR".

 

4530

20 лютого у Криворізькому педагогічному до дня рідної мови вже традиційно писали диктант, щоб вкотре перевірити знання "солов’їної". Цьогоріч асистент кафедри інформатики та ПМ О.М. Степанюк посів почесне третє місце серед численної аудиторії викладачів та співробітників.

Stepanuk

Вітаємо!

Та не забуваймо, що любити мову  - означає знати її та спілкуватись цією ж мовою. Тож шануймо рідну мову!!!

4093

Тісна співпраця викладачів кафедри інформатики та ПМ із навчальними закладами міста знаходить свій прояв і у керуванні науково-дослідницькими роботами учнів - членів Малої академії наук.

Цьогоріч на ІІ (обласному) етапі було представлено цілий ряд учнівських робіт, науковими керівниками яких були викладачі кафедри інформатики та ПМ - к. т. н. Д.Г. Медведєв, к. ф.-м. н. П.В. Мерзликін, к. пед. н., доцент кафедри інформатики та ПМ Н.А. Хараджян.

ХараджянКарявка

негруцаБерестенко

4035

Як зацікавити дитину вивчати інформатику? Здається, наразі усі навколо настільки "заінформатизовані", "загаджетовані", що вивчення інформатики має бути настільки ж природнім потягом, як і всі інші життєво необхідні процеси. Проте, не варто забувати, що інтерес краще постійно підживлювати.

Саме з метою підвищення інтересу школярів до вивчення інформаційних технологій 7 лютого 2018 року у рамках профорієнтаційного заходу студентів, які проходять практику у 72 КЗШ (практикант Колотій Анастасія - група І-14, методист - доцент, к. пед. н., доцент кафедри інформатики та ПМ І.С. Мінтій) та завдяки доценту, к. пед. н., доценту кафедри інформатики та ПМ Н.А. Хараджян і к. ф.-м. н., доценту кафедри інформатики та ПМ П.В. Мерзликіну було організовано майстер-клас з робототехніки.

Наталя Анатоліївна спочатку уміло підвела школярів до висновку, що навколо - безліч звичних і майже непомітних для нас предметів, що містять мікроконтолери. 

А потім всі з головою поринули у світ робототехніки. Зокрема, учні дізналися про 5 ознак роботів, платформи для реалізації роботів, їх органи "чуттів", датчики, мотори, різноманітні модулі, балки, коннектори та багато іншого. Причому школярі не лише це все просто слухали, але й крутили, вертіли, а потім і власними руками зібрали з цього набору "smart" машину!

Сподіваємось ще не раз побачити ці допитливі очі!

robot

3953
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30