Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Наприкінці грудня доцент кафедри інформатики та прикладної математики Шокалюк Світлана Вікторівна прийняла участь у роботі районного семінару-прес-конференції "Ефективність формування предметних компетентностей учнів у системі профільної освіти".

шокалюк

Зокрема, Світлана Вікторівна доповідала щодо перспектив інформаційно-технологічного профілю, актуальність якого, звісно ж, не викликає сумнівів. А от щодо ефективності його викладання, то з досвіду проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів інформатики, можна стверджувати про доцільність такої схеми: лінію "Інформаційно-комунікаційні технології" забезпечує вчитель середнього загальноосвітнього закладу, лінію "Алгоритмізація і програмування" - викладач Криворізького педагогічного. Така схема успішно впроваджена у практику КЗШ №75 та №1.

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

6600

5 листопада відбувалась зустріч студентів спеціальності 014 Середня Освіта (Інформатика) з представниками компанії QATestLab, що спеціалізується на тестуванні та розробці програмного забезпечення. 

З-поміж іншого розглядались питання безкоштовних  онлайн-курсів від компанії QATestLab та первинного працевлаштування студентів.

Q A

Для перегляду доповіді натисніть тут.

Дякуємо Олені та Павлу за цікаву та змістову зустріч!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна

6013

11

Те, що вчора здавалось нереальним та фантастичним, сьогодні стає реальністю!!!

Криворізький державний педагогічний університет оголошує набір на курси з робототехніки для учнів 5-11 класів.

Заняття проводяться 1 раз на тиждень.

Якщо бажаєте почати навчання, заповніть реєстраційну форму за покликанням: https://goo.gl/Y6347u

За довідками звертайтесь за телефоном:

067-539-42-95 Хараджян Наталя Анатоліївна

Матеріал підготувала доцент кафедри Мінтій Ірина Сергіївна

5475

Цього року на заходах міського рівня з’явилась ще одна родзинка від Криворізького педагогічного - Школа робототехніки: Місто професій, міський семінар вчителів інформатики, перший молодіжний Всеукраїнський форум-фестиваль "Молодь як чинник позитивного іміджу міста", День науки, EUROFEST-День Європи в Кривому Розі наразі складно уявити без цієї команди творчих, натхненних і прогресивних викладачів та студентів кафедри інформатики та прикладної математики.

19

Ініціатор Школи робототехніки -  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Хараджян Наталя Анатоліївна:

"Приємно, коли працюєш на результат і отримуєш його - викладаєшся на всі 100 % та відчуваєш віддачу. З кожним нашим заходом локації стають цікавішими, вже є постійні відвідувачі. Що цікаво: на деяких виставках ми вже демонструємо ті моделі і програми, що були написані дітьми з нашої Школи робототехніки.  Участь у заходах такого рівня додає сил і спрямовує на вдосконалення, дає можливість побачити шляхи розвитку!"

Бажаємо команді Школи робототехніки ще більше зацікавлених учнів наступного року та ідей для натхнення!

2

Трішки фото та відео для приємного перегляду.

1

34

56710

1316222

912

До наступних зустрічей!

Матеріал підготувала доцент кафедри Мінтій Ірина Сергіївна

5004
До уваги всіх зацікавлених!
21 квітня 2018 року об 11. 00  на фізико-математичному факультеті за адресою пр.Гагаріна, 54 (спортивна зала) відбудуться перші відкриті міські змагання з робототехніки "РоботKR".

 

4530

20 лютого у Криворізькому педагогічному до дня рідної мови вже традиційно писали диктант, щоб вкотре перевірити знання "солов’їної". Цьогоріч асистент кафедри інформатики та ПМ О.М. Степанюк посів почесне третє місце серед численної аудиторії викладачів та співробітників.

Stepanuk

Вітаємо!

Та не забуваймо, що любити мову  - означає знати її та спілкуватись цією ж мовою. Тож шануймо рідну мову!!!

4093

Тісна співпраця викладачів кафедри інформатики та ПМ із навчальними закладами міста знаходить свій прояв і у керуванні науково-дослідницькими роботами учнів - членів Малої академії наук.

Цьогоріч на ІІ (обласному) етапі було представлено цілий ряд учнівських робіт, науковими керівниками яких були викладачі кафедри інформатики та ПМ - к. т. н. Д.Г. Медведєв, к. ф.-м. н. П.В. Мерзликін, к. пед. н., доцент кафедри інформатики та ПМ Н.А. Хараджян.

ХараджянКарявка

негруцаБерестенко

4035

Як зацікавити дитину вивчати інформатику? Здається, наразі усі навколо настільки "заінформатизовані", "загаджетовані", що вивчення інформатики має бути настільки ж природнім потягом, як і всі інші життєво необхідні процеси. Проте, не варто забувати, що інтерес краще постійно підживлювати.

Саме з метою підвищення інтересу школярів до вивчення інформаційних технологій 7 лютого 2018 року у рамках профорієнтаційного заходу студентів, які проходять практику у 72 КЗШ (практикант Колотій Анастасія - група І-14, методист - доцент, к. пед. н., доцент кафедри інформатики та ПМ І.С. Мінтій) та завдяки доценту, к. пед. н., доценту кафедри інформатики та ПМ Н.А. Хараджян і к. ф.-м. н., доценту кафедри інформатики та ПМ П.В. Мерзликіну було організовано майстер-клас з робототехніки.

Наталя Анатоліївна спочатку уміло підвела школярів до висновку, що навколо - безліч звичних і майже непомітних для нас предметів, що містять мікроконтолери. 

А потім всі з головою поринули у світ робототехніки. Зокрема, учні дізналися про 5 ознак роботів, платформи для реалізації роботів, їх органи "чуттів", датчики, мотори, різноманітні модулі, балки, коннектори та багато іншого. Причому школярі не лише це все просто слухали, але й крутили, вертіли, а потім і власними руками зібрали з цього набору "smart" машину!

Сподіваємось ще не раз побачити ці допитливі очі!

robot

3953

25 січня 2018 року у Криворізькій загальноосвітній школі № 72 відбувся міський семінар вчителів з інформатики - педагогічна студія за темою "Практика роботи з обдарованими дітьми на уроках інформатики та в позаурочній діяльності".

У заході приймали активну участь викладачі кафедри інформатики та прикладної математики ст. викл. І.С. Закарлюка, к. пед. н., доцент І.С. Мінтій, к. пед. н., доцент Н.А. Хараджян. 

25 01 2018

Ірина Сергіївна Мінтій презентувала освітньо-науковий рівень "доктор філософії" зі спеціальностей

014 Середня освіта (Інформатика);

011 Освітні, педагогічні науки (ІКТ в освіті);

015 Професійна освіта (комп’ютерна освіта)

та нововведення у даному напрямі діяльності.

А Наталя Анатоліївна Хараджян та Ірина Станіславівна Закарлюка презентували виставку "Robot Art":

14

23

Уявіть собі захоплення учнів, якщо навіть вчителі не змогли приховувати емоцій!

Звісно ж, не оминули увагою й інші цікаві новини з діяльності кафедри інформатики та ПМ: нові цікаві додаткові спеціальності та спеціалізації, проведення квестів з інформатики для учнів старших класів, консультації для учнів з програмування та інформаційно-комунікаційних технологій не лише з метою підвищення рівня відповідних компетентностей, але й у перспективі - участі у олімпіаді з інформатики, що надасть можливість отримати додаткові бали до сертифікату з зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до КДПУ.

Лише плідна співпраця викладачів і вчителів забезпечить найкращі знання майбутнього покоління!

Дякуємо усім причетним до організації заходу за теплу, дружню, творчу атмосферу та вчителям за цікаві й змістовні майстер-класи!

3834

17 січня у Центрально-міському ліцеї відбувся міський конкурс "ІНФОТЕХНОС" (І (міський) відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України відділень комп’ютерних і технічних наук). Саме цього дня у всьому світі відзначають День дітей-винахідників.

Кафедра інформатики та ПМ за традицією активно приймала участь у цьому заході - у журі конкурсу були присутні к. т. н. Д.Г. Медведєв, к. ф.-м. н. П.В. Мерзликін, к. пед. н., доцент І.С. Мінтій, к. ф.-м. н., доцент Н.В. Моісеєнко, к. пед. н., доцент Н.А. Хараджян, ст. викл. О.В. Юрко.

MAN 2018 2

MAN 2018

На розсуд журі юні винахідники представили близько 30 робіт різних тематичних напрямів, серед яких - штучний інтелект, інформаційні системи, веб дизайн, інтернет-технології та ін.

Серед особливостей цьогорічного конкурсусу слід відзначити високий рівень учнівських робіт. Сподіваємось, що переможці достойно представлять рідне місто на обласному та всеукраїнсьму рівнях конкурсу!

Матеріал ТРК "Рудана"

3806
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31