Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

java

Шановні студенти, викладачі, вчителі та усі охочі!

24.06-28.06 буде проведено безкоштовний дистанційний Java-тренінг для вчителів та студентів-майбутніх учителів згідно програми 5-6 класів.

Запрошуються усі охочі!

Для участі потрібно зареєструватись до 24.06 за посиланням.

8086

В жовтні-листопаді 2019 року у Криворізькому державному педагогічному університеті буде проведено фінальний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних інформатиків.

javaЗ метою підготовки до турніру  з 3-го травня розпочнеться безкоштовне навчання школярів програмування мовою Java з наступним проектним практикумом.

Програма та графік навчання.

Для студентів Криворізького державного педагогічного університету є унікальна можливість також безкоштовно пройти це навчання зі створенням проекту (поза участю у конкурсі) з метою керування шкільними командами вже на наступних конкурсах.

Для участі у навчанні необхідно заповнити заявку для студентів Криворізького державного педагогічного університету на дистанційне навчання (підготовка до Турніру юних інформатиків - 2019).

 

Не прогав свій шанс!

7668

2квітня з 11.00 до 15.00 в Freaky Place відбудеться безкоштовний майстер-клас «Тестування програмного забезпечення: від А до Я. Як стати тестувальником ПЗ за 1 місяць» від компанії QATestLab.

Компанія QATestLab організовує безкоштовний захід для початківців у сфері тестування програмного забезпечення.

На майстер-класі розглядатимуться базові поняття процесу тестування, а отримані знання вам запропонують закріпити на практичних прикладах. Також можна буде поспілкуватись з IT-рекрутером, який відповість на питання щодо необхідних навичок для успішної співбесіди та працевлаштування в IT-компанії.

Вам буде цікаво прийняти участь у заході, якщо:

  • ●плануєте знайти роботу в ІТ-сфері, але ще не визначилися в  напрямку;
  • ●бажаєте дізнатися, чим займаються тестувальники ПЗ і чому ця спеціальність наразі МЕГА-популярна;
  • ●Вам потрібно структурувати і розкласти по «вірних поличках» теоретичні знання про процес тестування ПЗ;
  • ●Ви вирішили змінити свій фах таприйти в IT із зовсім іншої сфери діяльності;
  • ●бажаєте поспілкуватися з практикуючими тестувальниками та IT-рекрутерами, які нададуть відповіді на всі питання стосовно роботи QA Engineer.

Організатор заходу - компанія QATestLab, що вже більше 13 років працює на ринку незалежного тестування програмного забезпечення та має в своєму портфоліо більше 3000 виконаних проектів для замовників з 20 країн світу.

Участь в заході – безкоштовна.

Захід відбудеться за адресою: м. Кривий Ріг, Freaky Place, пр-т Поштовий, 32-А (5-й поверх).

Дізнатися більш детальну інформацію і реєструватися на захід можна за цим посиланням:  https://bit.ly/2UJM3e2

Чекаємо на заході!     

Майстер клас QATestLab

7542

Шукаєш роботу в IT-сфері?

Ти студент чи випускник КДПУ?

Приходь на презентацію безкоштовних онлайн-курсів тестувальника програмного забезпечення від провідної міжнародної компанії QATestLab!

Офіційне працевлаштування, високі зарплати, ефективна самореалізація!

10 квітня 2019 року у середу о 10:40 в ауд. 322 у головному корпусі (пр. Гагаріна, 54) Криворізького державного педагогічного університету відбудеться презентація безкоштовних курсів тестувальника.

Вхід вільний, запрошуємо усіх бажаючих!

Відразу записатися на курси можна за посиланням http://training.qatestlab.com

Баннер QATestLab 10.04.19

7468

21 березня у стінах Криворізького державного педагогічного університету було проведено науково-практичний семінар "Системний підхід до формування інклюзивного простору в  освітньому середовищі", в якому  доцент кафедри ІПМ Хараджян Наталя Анатоліівна та старший викладач кафедри ІПМ Закарлюка Ірина Станіславівна взяли участь як тренери майстер-класів з «Робототехніки» та «Малювання 3d ручкою» для дітей з особливими освітніми потребами. Адже, саме ці заняття допомагають дітям соціалізуватися, відчути себе впевненими та успішними, отримати емоційне та естетичне задоволення. Результат цих майстер-класів, призвів до співпраці  "Школи робототехніки" з Громадською організацією «Інші грані». В рамках такої співпраці Наталя Анатоліївна та Ірина Станіславівна долучилися до інформаційного заходу присвячений Всесвітньому дню поширення інформації про проблеми аутизму і провели повторно майстер-класи для дітей з особливими освітніми потребами. Коли ці діти з блиском в очах втілювали свої ідеї в пластик, а потім їх раділи, як наче це справжні шедеври мистецтва, то розумієш наскільки  багато ти можеш зробити для цих дітей, для їх розвитку, допомогти їх батькам та вихователям. Тому плануємо і надалі співпрацювати та долучитися до впровадження інклюзивноі освіти на заняттях з робототехніки та малювання 3д ручками.

IMG 48d01b9bc4990eb944fa2cedc8949259 V

IMG 7b3767c9841731ae0e5015342edabb91 V

IMG 8a8e2a7bb54c2f76cc04470b09c9d96b V

IMG 66f2bc5b46abca5953e6444c58731e56 V

IMG 030d6ee45d77b489fcc4e39bb80a327f VIMG c4e45a26101c1ca4e6862ee6698cee9b V

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та ПМ Хараджян Наталя Анатоліївна.

7450

"Школа робототехніки" 20 квітня приймає участь у Дні майбутнього студента КДПУ.

З 10.00 на Вас чекають майстер-класи з малювання 3d-ручкою та демонстрація сучасних досягнень робототехніки.

Місце розташування нашої локації "TechnoSpace" - центральний вхід Головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету.

imgonline com ua Compressed 1C4id34MBZt1X34064615 370387210139497 3572040818803867648 n

Запрошуємо, буде цікаво!!!

logo

7367

15 березня відбулись останні заняття та підведення підсумків курсів підвищення кваліфікації вчителів інформатики, які за пілотним проектом замість написання кваліфікаційної роботи проходили тестування в системі управління електронними навчальними курсами КДПУ. Питання тесту містили матеріал щодо змісту складових предметної, психологічної, загальнопедагогічної компетентностей вчителя  та  нововведень у сучасний освітній процес.

кпк1

Звісно ж, що найкраще про доцільність такої заміни розкажуть самі учасники, отож, серед рекомендацій щодо форми та змісту проведення підсумкового контролю найбільш поширені варіанти відповідей учителів - диференціація завдань за рівнем складності, за типами питань, долучення питань щодо перевірки рівня сформованості компетентності з іноземної мови та продовження даного проекту.

Що ж до результативності такої форми контролю - коротко зазначимо - 100 %  вчителів інформатики успішно склали тест. Отож, вітаємо перших учасників проекту із вдалим його завершенням і чекаємо наступних!

кпк3

 Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

7187

12 березня відбулося засідання спільного навчально-методичного семінару викладачів кафедри інформатики та прикладної математики і вчителів інформатики міста Кривого Рогу, присвячене аналізу дидактичного та програмного забезпечення шкільного курсу інформатики і викладанню інформатики у Новій українській школі.

Доповідач - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та ПМ Шокалюк Світлана Вікторівна розглянула зміст навчальних програм для 2-11 класів, провела детальний аналіз 14! підручників (що були подані на конкурс) для 2 класу та чинних підручників для 3-11 класів, дослідила, яке програмне забезпечення рекомендує використовувати кожен авторський колектив підручника у тому чи іншому класі.

Даний семінар сприяв формуванню цілісної картини про забезпечення шкільного курсу інформатики.

Висновок один - вчитель інформатики, мабуть, як жоден інший вчитель, відчуває швидкоплинність буття - зміну програм, підручників, програмних засобів. Саме тому одним із провідних принципів навчання за спеціальністю Середня освіта (Інформатика)  у Криворізькому педагогічному є ФУНДАМЕНТАЛІЗАЦІЯ!

222111

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

7151

111

Згідно концепції розвитку електронного освітнього середовища Криворізького державного педагогічного університету одним із етапів створення та розвитку електронного освітнього середовища в КДПУ є підготовка науково-педагогічних і педагогічних працівників університету до впровадження технологій електронного навчання, на що і були спрямовані курси підвищення кваліфікації, які проводили викладачі кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна та Шокалюк Світлана Вікторівна.

Вітаємо усіх слухачів курсів із фіналом - отриманням сертифікатів та бажаємо і в подальшому плідно працювати у царині комбінованого навчання! 

Отож, сертифікати отримують:

1 група:

Викладач

Спроектований курс

Факультет/Кафедра

Білоусова Галина Миколаївна

Вища математика

кафедра математики та методики її навчання

Коваленко Оксана Олександрівна

Іноземна мова (німецька) І курс

кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання

Король Анжела Миколаївна

Загальна педагогіка

кафедра педагогіки

Крамаренко Тетяна Григорівна

Iнформаційно-комунікаційні засоби навчання математики

кафедра математики та методики її навчання

Лисевич Олександра Вікторівна

Образотворче мистецтво з методикою

кафедра початкової освіти

Мельничук Ігор Володимирович

Практична граматика німецької мови

кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання

Онікієнко Інна Миколаївна

Історія української літератури 60-70-х рр. ХХ ст.

кафедра української та світової літератур

Щербак Світлана Валентинівна

Українознавство

кафедра української та світової літератур

Кравцова Інна Адамівна

Основи культури і техніки мовлення

кафедра початкової освіти

Тарасова Ольга Андріївна

Соціально-політичні студії

кафедра соціології та економіки

2 група:

Викладач

Спроектований курс

Факультет/Кафедра

Бадіца Марина Володимирівна

Педагогічна практика

кафедра дошкільної освіти

Баюра Вадим Іванович

Основи економічної теорії

кафедра соціології та економіки

Березовська-Савчук Наталя Анатоліївна

Українська мова як іноземна

кафедра української мови

Вавринюк Тетяна Іванівна

Основи теорії мовної комунікації

факультет української філології

Демиденко Ганна Глебівна

Українська мова (за професійним спрямуванням)

кафедра української мови

Дирда Ірина Анатоліївна

Практичний курс англійської мови (1 курс)

кафедра англійської філології

Дмитренко Вікторія Ігорівна

Сучасна українська література

кафедра української та світової літератур

Коломієць Наталія Євгенівна

Історія зарубіжної літератури (1 пол. ХІХ ст.)

кафедра української та світової літератур

Малоіван Марина Вікторівна

Друга мова (англійська) 2 курс

кафедра англійської філології

Томіліна Анна Олександрівна

Друга мова (англійська) 4 курс

кафедра англійської філології

Чулошнікова Марина Олександрівна

Теорія і методика розвитку рідної мови дітей

кафедра дошкільної освіти

Щербина Світлана Миколаївна

Методика викладання у вищій школі

кафедра педагогіки

Ярошенко Олена Миколаївна

Загальна теорія музики. Гармонія

кафедра музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

Дякуємо усім викладачам за цікаву та змістовну дискусію на захисті проектів, за надані пропозиції щодо подальшого розвитку курсів!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

7113

7 лютого відбувся семінар з викладачами інформатики закладів професійно-технічної освіти, організований кафедрою інформатики та прикладної математики спільно з навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

На початку зустрічі завідувач кафедри інформатики та прикладної математики Соловйов Володимир Миколайович привітав учасників семінару, ознайомив із провідними напрямами роботи кафедри, здобутками та перспективами розвитку.

imgonline com ua Compressed YtNi1HQXmSNNqUtY

Тематика семінару:

6837
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша