Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Вже стала доброю традицією участь викладачів кафедри інформатики та прикладної математики у складі журі захисту науково-дослідницьких робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (Дніпропетровського територіального відділення МАН України, м. Кривий Ріг) - "Інфотехнос".

На початку конкурсу методист комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради Данилович Людмила Ярославівна привітала всіх учасників та повідомила, що минулого року майже 50% призових місць у ІІ етапі вибороли саме учні Криворізьких загальноосвітніх навчальних закладів!

Приємно відзначати, що рівень робіт кожного року підвищується! Роботи мають надзвичайно широкий діапазон досліджень - технології програмування, інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту, Internet-технології та  web-дизайн, безпека інформаційних та телекомунікаційних систем, комп’ютерні системи та мережі та ін.

Цього року у складі журі працювали: к. пед. н., доц., доц. кафедри ІПМ Мінтій Ірина Сергіївна, к. ф.-м. н., доц., доц. кафедри ІПМ Моісеєнко Наталя Володимиріна, асист. кафедри ІПМ Степанюк Олександр Миколайович, к. ф.-м. н., доц. кафедри ІПМ Тарасова Олена Юріївна, к. пед. н., доц., доц. кафедри ІПМ Хараджян Наталя Анатоліївна, к. пед. н., доц., доц. кафедри ІПМ Шокалюк Світлана Вікторівна, ст. викл. кафедри ІПМ Юрко Олександр Володимирович.

Дякуємо за можливість долучитися до зростання майбутніх науковців та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.