Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

За багаторічну сумлінну працю, визначні успіхи у науковій та педагогічній роботі, вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти й вітчизняної науки та з нагоди Дня науки професора кафедри інформатики та прикладної математики, доктора педагогічних наук, професора Сергія Олексійовича Семерікова нагороджено грамотою виконкому Криворізької міської ради!

cc

Дійсно, Сергій Олексійович плідно займається науковою роботою. Так, лише за 2018 рік ним опубліковано монографії у Великій Британій (Methods of Using Geoinformation Technologies in Mining Engineers’ Training / Vladimir Morkun, Serhiy Semerikov, Svitlana Hryshchenko. – Newcastle upon Tyne : Cambridge Scholars Publishing, 2018. – X, 237 p.) та Україні (Теоретико-методичні засади використання інформацій-но-комунікаційних технологій як засобу формування дослідницьких компетентностей старшокласників у профільному навчанні хімії : монографія / П. П. Нечипуренко, С. О. Семеріков, Л. І. Томіліна. – Кривий Ріг : Видавничий відділ ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2018. – 350 с.), 2 спецвипуски періодичних наукових видань, що індексуються Scopus (CEUR Workshop Proceedings, Vol. 2168, 2292), 9 статей у наукових фахових виданнях, включених до Scopus. Загальний доробок Семерікова С. О. складає 275 робіт, серед яких більше 30 підручників та навчальних посібників. Як науковий керівник, він підготував 2 кандидатів наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (інформатика) (С. В. Шокалюк, 2010; І. С. Мінтій, 2013), 1 – зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти (С. С. Зелінський, 2016) та 6 – зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті (К. І. Словак, 2011; Н. В. Рашевська, 2011; А. М. Стрюк, 2012; О. В. Мерзликін, 2017; П. П. Нечипуренко, 2017; О. М. Маркова, 2019).

Також Семеріков С. О. співпрацює з вітчизняними та зарубіжними науковцями, є організатором та членом програмних комітетів ряду зарубіжних та вітчизняних конференцій. За результатами наукової роботи зі студентами у 2018 та 2019 рр. підготував двох переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

Щиро радіємо та бажаємо подальших здобутків!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.