Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

11 жовтня завершились курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики, що проходили на базі Криворізького державного педагогічного університету.

Теми, що були розглянуті з учителями:

Сучасне програмно-методичне забезпечення навчання інформатики;

Елементи теорії та практики навчання основам робототехніки та мікроелектроніки;

Методичні аспекти навчання початків програмування;

Теорія і практика комбінованого навчання інформатики;

Теорія та практика організації навчально-дослідницької діяльності учнів з програмування;

Методика навчання інформатики за програмою вибіркового модуля «Веб-технології» навчальної програми «Інформатика 10-11» (рівень стандарту) та ін.

Та головною новацією для вчителів стало підсумкове оцінювання у формі тестування!

Результат - 100% успішність!

вчител

На додачу слід зазначити, що у вихідному опитуванні усі вчителі визначили доцільність заміни написання та захисту кваліфікаційних завдань тестуванням у СУЕНК Moodle.

Отож, вітаємо вчителів!

І продовжуємо вдосконалюватись!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.