Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

9 листопада 2022 року з 11.00 до 12.00 у конференц-залі, з нагоди Дня української писемності та мови, Желудько Яна (студентка групи І-20) та Бойченко Максим (студент групи І-21) долучилися до написання ХХІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Метою радіодиктанту є популяризація грамотності, підтримки й розвитку державної мови, виховання високої мовної культури. Це надзвичайно важливо, особливо в умовах воєнного часу. Наразі володіння українською – це мейнстрим, який активно популяризується на теренах нашої держави.

Після завершення Радіодиктанту молодь виконала роботу над помилками аби в подальшому більше їх не допускати. Тим самим студентство продемонструвало стійку громадянську позицію, спрямовану на розвиток рідної мови.

20691