5 травня відбулася об’єднана кураторська година для академічних груп Д-25 та ОМ-25 під керівництвом кураторів Ейвас Л. Ф. та Петренко О. О. Зустріч була присвячена відзначенню 8 травня — Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час кураторської години студенти обговорили значення цієї історичної дати, важливість збереження пам’яті про події війни та вшанування подвигу тих, хто боровся за мир і свободу.
Окрему увагу було приділено організаційним питанням освітнього процесу. Зі студентами обговорили підготовку до літньої екзаменаційної сесії та можливості міжнародної академічної мобільності.











