8 травня 2026 року студенти групи ГТ-22 (староста Олександра Бокайчук) провели годину-реквієм з нагоди 81-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років та Дня пам’яті та примирення. Це день, коли разом із європейською спільнотою ми вшановуємо перемогу над нацизмом і згадуємо всіх, чиї життя були зруйновані найкривавішою війною ХХ століття.

Учасники заходу долучилися до Загальнонаціональної хвилини мовчання, вшанували пам’ять усіх полеглих воїнів, що загинули в роки Другої світової війни та Захисників України, які загинули в російсько-українській війні. Друга світова війна торкнулася кожної української родини. Сьогодні, як і 81 рок тому, українці зі зброєю в руках боронять свою землю. Збройні Сили України продовжують героїчну боротьбу проти російського агресора, який чинить нові злочини проти людяності. Пам’ятаємо. Шануємо. Перемагаємо.











