Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

ajnj

Проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт членів

Дніпропетровського відділення МАН України

Кафедра інформатики та прикладної математики багато років поспіль плідно співпрацює з з Дніпропетровським відділенням МАН України. Кожного року викладачі кафедри приймають участь у роботі журі І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «Інфотехнос», а також керують роботами учнів.

В цьому році І (міський) етап відбувся 15 січня на базі Криворізького Центрально-Міського ліцею. Нашу кафедру в журі представляли: Закарлюка І.С., Мерзликін П.В., Моісеєнко Н.В., Моісеєнко М.В., Степанюк О.М., Юрко О.В., Хараджян Н.А.

З кожним роком роботи стають більш цікавими та складними. Серед дітей є вже прихильники цього конкурсу, які починаючи з 8 класу кожного року приймають участь і посідають призові місця.

На ІІ (обласний) етап компетентне журі відправило 22 роботи, які гідно представили наше місто. В основному це учні 9-11 класів.

8 лютого у м. Дніпро відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту. 6 робіт отримали призові місця. Всі діти будуть отримувати протягом року стипендію.

Ліщенко Анастасія посіла перше місце та буде представляти наше місто вже на ІІІ етапі конкурсу в м. Київ!

У відділенні «Комп’ютерні науки» виокремлено 6 секцій. В 5 секціях учні посіли призові місця, керівниками цих робіт є викладачі нашої кафедри.

Керівник к.ф.-м.н. Мерзликін Павло Володимирович

Секція: Комп’ютерні системи та мережі

Аванесов Артем Сергійович “Розробка пристрою для регенерації тепла стічних вод з системою моніторингу” — 3 місце

Стародубець Ілля Миколайович “Впровадження смарт систем в умовах застарілих вітчизняних інфраструктур” — 3 місце

Секція: Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Ліщенко Анастасія Олександрівна “Дослідження можливостей лінгвістичної стеганографії в умовах набуття чинності українського правопису 2019 року” — 1 місце

Секція:Технології програмування

Наєзжий Іван Васильович “Модифікація алгоритму побудови фракталу методом хаосу для криптографічного застосування” — 3 місце

Секція: Internet-технології та WEB дизайн

Хоменко Максим Олександрович “Програмне забезпечення для виявлення можливих фальсифікацій процесу збору підписів під електронними петиціями” — 3 місце

Керівник к.пед.н., доцент Хараджян Наталя Анатоліївна

Секція: Мультмедійні системи, навчальні та ігрові програми

Пирог Андрій Вячеславович «Використання робототехнічних систем для задоволення потреб людей з особливими потребами» - 3 місце.

Дякуємо школам та учням за співпрацю. Бажаємо перемог!!!

Матеріали ТРК Рудана