Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

23 листопада 2020 року викладачами кафедри інформатики та прикладної математики Закарлюкою І. С. та Хараджян Н.А.  вдруге було проведено Всеукраїнський методичний семінар «Робототехніка в освіті». Тема чергового засідання була цікава для дошкільної та початкової освіти - «Впровадження STEM-підходу у дошкільній освіті: основи кодування та алгоритмізації».

Засідання було проведено в незвичній формі. Семінар пройшов у вигляді хакатону, який відбувся у два етапи. Перший етап передбачав теоретичне навчання в групах. На цьому етапі познайомили всіх з особливостями впровадження STEM-підходу у дошкільній освіті, продемонстрували базові засоби. Та запропонували «домашнє завдання». На вирішення отриманого завдання кожна група мала тиждень. Другий етап передбачав презентацію та захист створеного рішення.

1

Семінар проводили якв  офлайн режимі так і онлайн.

В другому семінарі прийняли участь 34 особи. Із них 16 студентів різних спеціальностей (013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта, 014 Середня освіта)

Результати хакатону буди представлені різноманітними методичними розробками. Майже всі учасники створили карти для вивчення основ кодування та програмування. Надали завдання до карт. Завдання охоплювали теми вивчення і основних фігур, явищ природи, подорожі та засоби, які використовуються під час подорожей та багато іншого.

2

Карти для вивчення відповідних тем за допомогою запрограмованих дій робота

Всі учасники виконали завдання та отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

Запрошуємо всіх бажаючих на наступне засідання вже у січні, тема якого -  «Впровадження STEM підходу в початковій школі: робототехніка та основи кодування».

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/16lD8dl6Mf6GJvNt8RllaThXFCyf6OycSzNJsL4jHpx4/edit

13440
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша