Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

25 січня 2018 року у Криворізькій загальноосвітній школі № 72 відбувся міський семінар вчителів з інформатики - педагогічна студія за темою "Практика роботи з обдарованими дітьми на уроках інформатики та в позаурочній діяльності".

У заході приймали активну участь викладачі кафедри інформатики та прикладної математики ст. викл. І.С. Закарлюка, к. пед. н., доцент І.С. Мінтій, к. пед. н., доцент Н.А. Хараджян.

25 01 2018

Ірина Сергіївна Мінтій презентувала освітньо-науковий рівень "доктор філософії" зі спеціальностей

014 Середня освіта (Інформатика);

011 Освітні, педагогічні науки (ІКТ в освіті);

015 Професійна освіта (комп’ютерні технології)

та нововведення у даному напрямі діяльності.

А Наталя Анатоліївна Хараджян та Ірина Станіславівна Закарлюка презентували виставку "Robot Art":

Уявіть собі захоплення учнів, якщо навіть вчителі не змогли приховувати емоцій!

Звісно ж, не оминули увагою й інші цікаві новини з діяльності кафедри інформатики та ПМ: нові цікаві додаткові спеціальності та спеціалізації, проведення квестів з інформатики для учнів старших класів, консультації для учнів з програмування та інформаційно-комунікаційних технологій не лише з метою підвищення рівня відповідних компетентностей, але й у перспективі - участі у олімпіаді з інформатики, що надасть можливість отримати додаткові бали до сертифікату з зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до КДПУ.

Лише плідна співпраця викладачів і вчителів забезпечить найкращі знання майбутнього покоління!

Дякуємо усім причетним до організації заходу за теплу, дружню, творчу атмосферу та вчителям за цікаві й змістовні майстер-класи!