Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Як зацікавити дитину вивчати інформатику? Здається, наразі усі навколо настільки "заінформатизовані", "загаджетовані", що вивчення інформатики має бути настільки ж природнім потягом, як і всі інші життєво необхідні процеси. Проте, не варто забувати, що інтерес краще постійно підживлювати.

Саме з метою підвищення інтересу школярів до вивчення інформаційних технологій 7 лютого 2018 року у рамках профорієнтаційного заходу студентів, які проходять практику у 72 КЗШ (практикант Колотій Анастасія - група І-14, методист - доцент, к. пед. н., доцент кафедри інформатики та ПМ І.С. Мінтій) та завдяки доценту, к. пед. н., доценту кафедри інформатики та ПМ Н.А. Хараджян і к. ф.-м. н., доценту кафедри інформатики та ПМ П.В. Мерзликіну було організовано майстер-клас з робототехніки.

Наталя Анатоліївна спочатку уміло підвела школярів до висновку, що навколо - безліч звичних і майже непомітних для нас предметів, що містять мікроконтолери.

А потім всі з головою поринули у світ робототехніки. Зокрема, учні дізналися про 5 ознак роботів, платформи для реалізації роботів, їх органи "чуттів", датчики, мотори, різноманітні модулі, балки, коннектори та багато іншого. Причому школярі не лише це все просто слухали, але й крутили, вертіли, а потім і власними руками зібрали з цього набору "smart" машину!

Сподіваємось ще не раз побачити ці допитливі очі!

robot