Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з ботаніки

Вітаємо з вдалим стартом студентів природничого!!!

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з ботаніки відбувся 20-22 березня на базі Національного фармацевтичного університету (м.Харків).  Олімпіада складалася з двох частин: теоретичного та практичного.

Наші студенти природничого факультету Волознєв Анатолій та Макаревич Оксана гідно представили наш університет.

Волознєв Анатолій здобув ІІ місце за результатами теоретичного та практичного турів.

Студенти та співробітники КДПУ щиро вдячні організаторам олімпіади за теплий прийом та атмосферу активної свіпвраці.

Положення про Вчену раду КДПУ (завантажити)

Положення про Вчену раду КДПУ (завантажити)

ОГОЛОШЕННЯ

Криворізький державний педагогічний університет оголошує прийом на навчання до аспірантури у 2019 році для здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії відповідно до ліцензії про освітню діяльність у сфері вищої освіти за спеціальностями і в межах ліцензованих обсягів.

З   25.02.2019 по 08.03.2019 для вчителів початкової ланки у центрі пілядипломної освіти КДПУ проведено курси підвищення кваліфікації. Навчання проходило під гаслом: «Тільки той здатен запалити інших, хто сам горить».  До переформатування вчителів-початківців долучилися досвічені тренери НУШ  Н.Квартюк, методист  ІМЦ   Т.Мещерякова, викладачі ВУЗу нової формації на чолі з О.Павлик  та І.Кравцовою, спеціалісти високого рівня Т.Кріпак та В.Полякова. Тематика занять була присвячена реформуванню освітньої галузі у м.Кривому Розі в рамках реалізації концепції Нової української школи. Учителі початкових класів отримали широку базу не тільки теоретичних знань, а й нові практичні прийоми та методи  роботи. Час плине, змінюється все довкола, змінилися сучасні діти і змінюємося ми…Як сказав В. Короленко: «Треба самому багато знати і вміти, щоб навчати інших».

Приємною несподіванкою для нас став черговий візит у наше місто методиста та співавторки підручника “Математика”, укладачки програми С.Скворцової. Семінар пройшов на одному подиху та з гучними аплодисментами. На базі КДПУ презентували свою діяльність сучасні видавництва що є добрими помічниками у нашій роботі.

Оголошуємо велику подяку КДПУ, всім тим людям, котрі провели цю  кропітку роботу та допомогли нам, педагогам початкової освіти, впевненіше стояти у витоків НУШ.

Вчителі початкових класів щиро вдячні видатним майстрам своєї
справи, з великої літери професіоналам – всім викладачам кафедри
початкової освіти.
Ми отримали прекрасне підґрунтя для подальшої своєї роботи.
Ви розкрили і допомогли розібратися в актуальних питаннях, що
сьогодні стоять перед вчителем!
Із вдячністю зауважуємо належну організацію нашої роботи,
здійснену працівниками КПКВ.
Бажаємо творчої наснаги у подальшій Вашій діяльності!

skvortsova 1tvkr

1 березня в стінах Криворізького педуніверситету відбулася творча зустріч з професором кафедри математики Світланою Скворцовою, повідомляє Перший міський.

skvortsova rudana

У педагогічному вузі відбулась зустріч вчителів загальноосвітніх закладів міста та прилеглих до районів з розробницею нової методики викладання математики для учнів початкової школи Світланою Скворцовою. Деталі - у репортажі ТРК "Рудана".

Національна Всеукраїнська музична спілка

Управління культури виконкому Криворізької міської ради

Криворізький державний педагогічний університет

Інформаційний лист

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь

у І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі музикантів-виконавців

«МУЗИЧНИЙ ДИВОЦВІТ»

18-21 квітня 2019 р., м. Кривий Ріг

Організатори Фестивалю-конкурсу: Криворізький державний педагогічний університет, факультет мистецтв.

Метою Фестивалю-конкурсу є збереження та розвиток кращих традицій вітчизняного музично-виконавського мистецтва; зростання його ролі й значення в духовному житті сучасного українського суспільства; виявлення та підтримка талановитої молоді; підвищення виконавської майстерності солістів і творчих колективів.

Фестиваль-конкурс проводиться за такими номінаціями:

1. «Виконавець-інструменталіст»:
  • сольне виконавство (фортепіано, струнні, духові та народні інструменти);
  • інструментальні ансамблі - дуети, тріо, квартети;
  • інструментальні ансамблі (від 5 учасників);
  • оркестри.

1. «Виконавець-вокаліст»:
  • сольне виконавство (академічний, естрадний та народний спів);
  • вокальні ансамблі – дуети, тріо, квартети (академічний, естрадний та народний спів).

1. «Вокально-хорові колективи»:
  • вокальні ансамблі (від 5 учасників);
  • хорові колективи.

1. «Виконавець-хоровий диригент».

Місце проведення: Криворізький державний педагогічний університет, факультет мистецтв.

ГРАФІК

ліквідації академічних заборгованостей

з дисциплін кафедри всесвітньої історії

2018-2019 н.р., зимова сесія

(денне відділення)

Назва дисципліни

Викладач

Час

ІІ курс

Історія середніх віків

к.і.н. Суздаль М.М.

ІІІ курс

Нова історія

к.і.н., доц. Кожухар О.І.

ІV курс

к.і.н., доц. Вєтохіна В.О.

к.і.н., доц. Кожухар О.І.

Новітня історія

Зав. кафедрою                                                     О.І.Кожухар