Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

2квітня з 11.00 до 15.00 в Freaky Place відбудеться безкоштовний майстер-клас «Тестування програмного забезпечення: від А до Я. Як стати тестувальником ПЗ за 1 місяць» від компанії QATestLab.

Компанія QATestLab організовує безкоштовний захід для початківців у сфері тестування програмного забезпечення.

На майстер-класі розглядатимуться базові поняття процесу тестування, а отримані знання вам запропонують закріпити на практичних прикладах. Також можна буде поспілкуватись з IT-рекрутером, який відповість на питання щодо необхідних навичок для успішної співбесіди та працевлаштування в IT-компанії.

Вам буде цікаво прийняти участь у заході, якщо:

• ●плануєте знайти роботу в ІТ-сфері, але ще не визначилися в  напрямку;
  • ●бажаєте дізнатися, чим займаються тестувальники ПЗ і чому ця спеціальність наразі МЕГА-популярна;
  • ●Вам потрібно структурувати і розкласти по «вірних поличках» теоретичні знання про процес тестування ПЗ;
  • ●Ви вирішили змінити свій фах таприйти в IT із зовсім іншої сфери діяльності;
  • ●бажаєте поспілкуватися з практикуючими тестувальниками та IT-рекрутерами, які нададуть відповіді на всі питання стосовно роботи QA Engineer.

Організатор заходу - компанія QATestLab, що вже більше 13 років працює на ринку незалежного тестування програмного забезпечення та має в своєму портфоліо більше 3000 виконаних проектів для замовників з 20 країн світу.

Участь в заході – безкоштовна.

Захід відбудеться за адресою: м. Кривий Ріг, Freaky Place, пр-т Поштовий, 32-А (5-й поверх).

Дізнатися більш детальну інформацію і реєструватися на захід можна за цим посиланням:  https://bit.ly/2UJM3e2

Чекаємо на заході!

Майстер клас QATestLab