Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

З настанням осені у криворізьких парках стає гамірно – і справа не у пожовклому листі, яким хочеться милуватись, а в подіях, що вже стали звичними і знаковими для нашого міста – це різноманітні фести.

Цьогоріч Industrial Fest відбувався у Кривому Розі вже втретє. І вкотре притягувались до локацій з робототехніки криворіжці усіх вікових категорій. Проте, звісно ж, найбільше сяяли очі у наймолодших! А доцент кафедри інформатики та прикладної математики і керівник школи робототехніки у КДПУ Наталя Анатоліївна Хараджян i асистент кафедри інформатики та прикладної математики Галина Ігорівна Іванова зі своїми помічниками – студентами Криворізького державного педагогічного університету – намагались вгадати бажання всіх і кожного!