Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет
Soloviev Освіта Криворізький державний педагогічний інститут, загальнотехнічні дисципліни і праця з додатковою спеціальністю «Фізика», вчитель трудового навчання і фізики
Посада Завідувач кафедри
Науковий ступінь і звання Доктор фізико-математичних наук, професор
Дисципліни, які викладає

Ідентифікація динамічних систем

Методи обчислень

Комп’ютерна математика

Чисельні методи

Системний аналіз та теорія прийняття рішень

Коло наукових інтересів Моделювання складних систем
Контактна інформація vnsoloviev2016@gmail.com
Бібліометрія Репозитарій КДПУ
Scopus
ORCID

Соловйов Володимир Миколайович. Закінчив Криворізький педагогічний інститут у 1975 р. За розподілом залишився працювати старшим інженером кафедри фізики. З 1979 р. – на викладацькій роботі: асистента, старшого викладача, доцента кафедри математичного аналізу. У 1992 р. очолив створену кафедру інформатики та прикладної математики. З 1981 р. кандидат фізико-математичних наук (01.04.07. – фізика твердого тіла, Політехнічний інститут, м. Ленінград), з 1993 р. – доктор наук з тієї ж спеціальності (Інститут фізики НАН України, м. Київ). У 1997-2000 рр. працював на посаді декана фізико-математичного факультету. З 2000 по 2016 рр. викладав у інших вузах міст Кривого Рогу та Черкас. Відмінник освіти України, нагороджений медалями А.С.Макаренка, «За наукові досягнення».

Автор понад 450 друкованих праць з моделювання складних систем різної природи, прогнозування і попередження критичних і кризових явищ. Підготував 9 кандидатів наук.