Кафедра історії України та правознавства
Факультет географії, туризму та історії

15 травня 2019 року відбувся цьогорічний міський конкурс-захист творчо-пошукових робіт «Краєзнавчий форум», на якому були представлені дослідницькі проекти учнів 8-11 класів закладів освіти нашого міста.

forum 6

Метою конкурсу є залучення учнівської молоді до творчо-пошукової діяльності, в процесі якої має відбуватися формування відповідних компетентностей старшокласників, з подальшим оволодінням методів наукового дослідження та виховання громадянської позиції, любові до рідного краю.

Організаторами конкурсу виступили Департамент освіти і науки виконкому та Інноваційно-методичний центр Криворізької міськради, а також Криворізька гімназія № 127, на базі якої і відбувався захід.

За багаторічною традицією у якості голів журі історико-краєзнавчих секцій були запрошені доценти кафедри історії України та правознавства: Н.А.Печеніна, к.і.н., доцент та Л.В.Задорожна, к.п.н., доцент.

forum 2    forum 3

Переможцями секції "Історія та краєзнавство-1" стали:

Саар Катерина (КЗ"НВК КСШ із поглибленим вивченням іноземних мов - ДНЗ" - І місце;

forum 5

ІІ місце поділили: Пономаренко Аміна  і Горбенко Марія - обидві представниці КГ №127;

ІІІ місце посіли: Дишлюк Павло (КЗШ №90) і Волкова Валерія (КЗШ № 21).

Приємно вражаючим став той факт, що керівниками дослідницьких проектів переможців секції "Історія та краєзнавство-1" є випускники Історичного факультету КДПУ: Манько А.О., Поліщук В.С., Гонтар Д.А., Черних В.В..

Перше місце  в номінації "Історія і краєзнавство" (секція 2) журі присудило Мамоновій Яні (КЗШ №114); друге - Бірук Дані (КЗШ №130) та Черноусовій Марії ( КГ №95), третє - Вінтоняк Ніні  (КНТМЛ № 16).

Вітаємо переможців і бажаємо всім юним пошуковцям успіхів !

Травень 2019