Кафедра історії України та правознавства
Факультет географії, туризму та історії

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Інформаційна кампанія Українського інституту національної пам'яті до 87-х роковин геноциду українців проходить під гаслом "Збережи пам'ять. Збережи правду". Вона покликана нагадати, що до збереження пам'яті про Голодомор може долучитися кожен.

26 листопада 2020 р. студентами-магістрантами ІІ року навчання Оленою Касьян та Артуром Мішуровським  проведено виховний захід до дня пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років.

гол1

Захід проведено в групах ІП-ІГ-ІАМ-20 під час проходження асистентської практики в ЗВО.

гол2гол8

гол9гол10

В презентаціях використано фото с сайту Голодомор 1932 – 1933 років в Україні- www.golodomor.kharkov.ua/,  uk.wikipedia.org

та матеріали з науково-популярного видання Ірини Реви По той бік себе: соціально-психологічні та культурні наслідки Голодомору і сталінських репресій.

Вшанувати пам'ять жертв Голодомору в умовах карантинних обмежень можна традиційною хвилиною мовчання о 16:00, 28 листопада, а також запаливши на підвіконнях своїх осель свічку у пам'ять про вбитих голодом.