Кафедра історії України та правознавства
Факультет географії, туризму та історії

СВОБОДА у виборі КДПУ для здобуття вищої освіти

ІСТИНА у пошуках якої долучились до інтелектуального змагання

ТВОРЧІСТЬ у презентації результатів  пошуків

Вірність цім традиціям alma mater,  засвідчені в дипломах студентів-призерів квесту, присвяченого 90-річчю КДПУ. Наполеглива робота над його завданнями тривала навесні, а сьогодні, в передсвятковий день, відбулось вручення дипломів у символічному, як для цієї події, місці – музеї історії навчального закладу, де та сама історія і акумулюється. На врученні були присутні ініціатори та організатори квесту: к.і.н., доцент, зав.каф. історії України та правознавства Н.А.Печеніна та працівник музею історії КДПУ В.А.Фінічева.

IMG 20200929 120358 1

Нагадаємо, що в інтелектуальному змаганні зійшлися студенти завжди суспільно активних факультетів:

Дипломи ІІІ ст. одержали

студентки  фізико-математичного факультету: Корсун Уляна та  Мирик Анастасія.

Дипломи ІІ ст. одержали:

студентка факультету української філології Рижанкова Олена та магістрант сп. "Історія" Корнієнко Сергій

Диплом І ст., переможця, отримав

студент сп. "Історія" ФГТІ Проскура Олександр.

квестнагородж

Студентському квесту передував учнівській, також присвяченій поважному ювілею Криворізького державного педагогічного університету. В силу об’єктивних причин, призери та переможеця – учениця  Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді (КОЛІ) Єфімова Тетяна – присутніми на врученні бути не змогли, а тому їх дипломи будуть передані до ЗСО, де вони навчаються.

квест уч

Більше фото

изображение viber 2020 05 07 10 39 51изображение viber 2020 0ррр9 50

7 травня 2020 р. проведено засідання кафедри історії України та правознавства в режимі Zoom-конференції. Серед головних питань, що розглядались - організація та проведення літньої сесії.

Ухвалено:

1. Внести зміни до робочих програм дисциплін "Історія України" для студентів груп ІГ-ІП-16 та ІГ-ІП-ІМ-17 щодо розподілу балів, які отримують студенти (передбачити проведення колоквіуму за переліком контрольних питань з можливістю ідентифікації особи) - до 20 балів, на екзамен залишити до 20 балів.

2. Провести захист курсових робіт з історії України  20 травня 2020 р. о 10.00 з ідентифікацією особи шляхом відеозв'язку.

3. Форми проведення екзаменів

ФОРМИ ПРОВЕДЕННЯ ЕКЗАМЕНІВ 1ФОРМИ ПРОВЕДЕННЯ ЕКЗАМЕНІВ 2

28 квітня в режимі Zoom-конференції проведено засідання кафедри історії України та правознавства.

Основним питанням засідання  було обговореннях результатів проходження виробничої практики.

Доцент Задорожна Л.В. зазначила, що студенти проходили педагогічну практику згідно графіку навчально-виховного процесу з 24.02 по 05.04.2020 р. За наказом на практику було направлено 20 студентів (м. Кривогий Ріг, школи № 128, 111, 90, 72. Методистами з історії та керівниками груп студентів-практикантів на практиці були викладачі кафедри історії України та правознавства (доц. Товстоляк Н.М., к.і.н. Р.П. Шляхтич, доц. В.Г. Москаленко) та кафедри всесвітньої історії (доц. В.О. Вєтохіна, к.п.н.І.А. Селіщева)

Inf list 2020

ФОРМА  для реєстрації

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

17 березня 2020 р.  -  заплановано проведення ІV науковопрактичної студентської конференції «Історія Придніпров’я ХVІІІ – ХХ ст. у біографіях та портретах»

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Триває робота науковців та співробітників  кафедри в реалізації Державної програми по створенню науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Дніпропетровська область». Наприкінці 2019-го року були презентовані нові видання цього тематичного циклу д.і.н. Н.Р.Романець та к.і.н. Р.П.Шляхтичем. І, як стало відомо в останні дні минулого року, вийшла з друку нова книга  із серії «Реабілітовані історією» - документальний збірник під назвою «Боротьба радянських каральних органів з протестантськими організаціями Дніпропетровщини (1930-1960 рр.)», автором якої став  магістр кафедри, а нині аспірант кафедри історії України ДНУ ім. О. Гончара О.О.Коротаєв.

12 грудня 2019 р. проведено  ІІ тур олімпіади з історії України (відп. доцент Товстоляк Н.М.), в якому взяли участь, що набрали найбільшу кількість балів у І відбірковому турі.

20 листопада викладачами кафедри історії України та правознавства було проведено турнір з історії серед студентів КДПУ які вивчають курс "Актуальні проблеми української історії та культури". Змагались команди "АВС" (факультет іноземних мов), "Фенікс" (факультет географії, туризму та історії, ПСО-19 (факультет дошкільної та технологічної освіти).

23 жовнтя 2019 р. кафедрою історії України та правознавства (відповідальна - доцент Н.М.Товстоляк) проведено І етап олімпіади з історії України.

До участі в ІІ турі І етапу запрошуються наступні студенти: Гетманов Олексій (гр.ІП-м-15), Кутьков Владислав (гр.ІП-18), Чижик Дмитро (гр.ІП-16), Складенко Євгеній (гр.ІП-18), Тарасенко Владислав (гр.ІГ-19), Сотніков Владислав (гр.ІП-18), Солодун Антоніна (гр.ІП-17), Ченчевик Іван (гр.ІГ-19).

Жовтень 2020