Кафедра історії
Гуманітарний факультет

20 березня 2026 р. проведено звітну конференцію за результатами проходження виробничої практики студентами групи ІС-22. Під час заходу було підбито підсумки практичної підготовки, обговорено здобутки та окреслено напрями подальшого професійного розвитку студентів.

Виробнича звітна 1

На конференції виступили методисти з основної та додаткової спеціальностей (Ірина Селищева, Наталя Печеніна, Вадим Яшин), а також методисти з психології (Наталя Токарева) та педагогіки (Олена Білоус). Вони привітали студентів з успішним завершенням практики, відзначили їхню відповідальність і старанність у процесі її проходження.

У своїх виступах доповідачі наголосили на особливостях і можливих складнощах виробничої практики, звернули увагу на важливість набутого досвіду для майбутньої професійної діяльності, а також підкреслили необхідність своєчасної здачі звітної документації.

виробнича звіт11

Студенти представили звіти про проходження практики, поділилися власним досвідом та враженнями від роботи. У своїх виступах вони також порушили питання труднощів, з якими довелося зіткнутися, зокрема відключення електроенергії та повітряні тривоги, що ускладнювали організацію та проведення уроків.

Конференція пройшла в конструктивній атмосфері та стала важливим етапом підсумування результатів практичної підготовки студентів.

32687
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30