07 травня 2026 року відбулося засідання робочої групи з перегляду освітньої програми «Технології. STEM-освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

У ході обговорення було розглянуто нормативні освітні компоненти програми, їх змістове наповнення, відповідність сучасним тенденціям технологічної та STEM освіти, вимогам ринку праці та підготовці конкурентоспроможного фахівця відповідно до професійної кваліфікації вчитель-бакалавр (Середня освіта (Технології, Креслення, STEM)).
До складу робочої групи увійшли:
- Юлія Кулінка – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету педагогічної освіти, гарант освітньої програми (керівник групи);
- Олег Цись – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри технологічної та професійної освіти;
- Наталя Хараджян – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та методики її навчання, керівник STEM-центру КДПУ;
- Ірина Закарлюка – старший викладач кафедри інформатики та прикладної математики;
- Сергій Перга – вчитель технологій та інформатики Шестірнянського ліцею Широківської селищної ради, керівник гуртків «Основи робототехніки» та «Оператори БПЛА» КЗПО «Широківський Центр дитячої творчості»;
- Максим Новіков – директор Криворізької гімназії №110 Криворізької міської ради;
- Віолетта Граченко – студентка групи ТН-24;
- Олег Панасюк – студент групи ТН-24, член студентської ради факультету педагогічної освіти.

Учасники засідання обговорили шляхи вдосконалення освітньої програми, посилення практичної складової підготовки здобувачів освіти, інтеграцію сучасних STEM-технологій, інноваційних освітніх рішень та розвиток професійних компетентностей майбутніх учителів.

Обговорення освітньої програми стало важливим етапом у забезпеченні її актуальності, якості та відповідності сучасним освітнім і професійним викликам.










