Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Дев’ятого грудня 2021 року на кураторській годині в групі ХІ-20 відбувся захід «Протидія насильству» приурочений до акції «16 днів активних дій проти ґендерного насильства».

В заході приймали участь студенти групи ХІ-20 Гончаревська Катерина, Зборацький Станіслав, Капуста Аліна, Нечипорук Анастасія, Послушняк Софія та куратор групи ХІ-20 Столяренко В.Г. З критичним засудженням будь-якої форми насильства виступила студентка Софія Послушняк. У своїй доповіді з презентацією вона висвітлила питання сутності такого ганебного явища, як домашнє насильство. Основні правила поведінки для людини, яка потерпає від домашнього або гендерного насильства, озвучила студентка Капуста Аліна, наголосивши, що в жодному разі жертва насилля немає звинувачувати себе у тому, що відбувається. Фізичне і моральне насильство – це злочин, за який кривдник має нести відповідальність за законом.

Куратор групи Столяренко В.Г. виступила із заключною промовою, в якій звернула увагу на кричущі статистичні данні щодо гендерного насильства в Україні і підкреслила важливість заходів спрямованих на подолання цієї проблеми. Після обговорення теми студенти дійшли висновку, що одним з головних чинників протидії насильству є оприлюднення та суспільне осудження кожного випадку насильства поряд і з правовою оцінкою цих випадків.
Травень 2024