Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Якщо люди самі не вміють літати, нехай научать літати своїх дітей. Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І тоді вийде, що вони теж летять...
Отож, призначення педагога - учити літати, учити мріяти, учити творити!
Ось із таких чудових слів про високе призначення вчителя розпочали студенти фізико-математичного факультету Криворізького державного педагогічного університету, які проживають у гуртожитку №1, концерт «Учителі майбутнього».

gurtosh1

Цілий тиждень у гуртожитку діяв міні-квест «Який для мене ідеальний вчитель?». Намагалися колективно скласти портрет майбутнього вчителя. І їм вдалося! Високий рівень професійно-педагогічної підготовки, інтерес до педагогічної діяльності, любов до справи і дітей, педагогічний такт, педагогічне мислення, професійно педагогічна працездатність, прагнення до науково-педагогічної творчості, культура і виразність мови, почуття гумору. Здається, що це ідеальний набір. І такі якості притаманні більшості наших студентів.
Нещодавно в гуртожитку відбулися вибори, після яких було обрано нову та амбітну студентську раду. Хоча і діє вона всього декілька тижнів, але вже встигла продемонструвати уміння організовувати цікаві заходи.

Присутні на святі викладачі і студенти мали чудову нагоду переконатися у тому, що наші майбутні учителі математики, фізики та інформатики - чарівні, веселі, цікаві та талановиті. Вони зворушували серця усіх і запальними танцями, і чарівними голосами, і модернізованими постановками відомих нам з дитинства казок. А ще переконали всіх у тому, що вчитель повинен мати відмінне почуття гумору.

Чудово співали Руслан Шпонька та Вікторія Десятерик. І в тих піснях було щось від струмковості і прозорості гірського потоку, краси і трепетності природи, ніжності і доброти людської душі.

В народі кажуть, що письменник живе у своїх творах, скульптор - у створених ним шедеврах, а вчитель - живе у думках і справах своїх учнів. Тому кожний із присутніх з почуттям великої вдячності згадував свою школу і рідних вчителів. Адже у кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, таке, що залишиться на все життя. А ще говорили про незабутні студентські роки. І чим саме вони запам'яталися.

Фантазія і невичерпна енергія студентів-артистів не тільки покращили всім присутнім настрій, але й подарували великий заряд бадьорgurtosh3

gurtosh4gurtosh2

 

Підготувала матеріали доцент кафедри математики та методики її навчання Т.Г.Крамаренко

 

1107
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша