Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Гsportnikolaj1рупі спортсменів Криворізького національного університету за результатами спортивних досягнень у 2015 році було вручено міським головою Кривого Рогу почесні грамоти. Серед відзначених - боксер,студент фізико-математичного факультету Криворізького педагогічного Микола Номеровський. Він є вихованцем криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №10 у відділенні боксу і отримав грамоту комітету з фізичної культури та спорту виконкому Саксаганської районної у місті ради за підсумками минулорічного спортивного сезону в номінації «Королі рингу та татамі 2015 року». Микола розповів кореспонденту «Університетських новин» про свої успіхи.

- Я займаюся боксом з 2010 року, а вже так серйозно, з виходом на рівень змагань обласного та всеукраїнського рівня, то третій рік, - розповідає Микола Номеровський. - Нещодавно брав участь у міжнародному турнірі пам'яті боксера і тренера, майстра спорту Віталія Жура. Цей турнір традиційно проводиться у Кривому Розі. Я виступав у категорії першої важкої ваги. Переміг свого суперника і став чемпіоном у цьому турнірі. Учасників в усіх категоріях було понад 60. Минулого року у Хмельницькому виступав на всеукраїнських змаганнях з боксу. У моїй категорії було 12 учасників. Два бої виграв, а ось у третьому, під час півфіналу, не зміг отримати перемогу. Так що у мене на всеукраїнському рівні третє місце. Маю відео виступів. Аналізували бої з тренером, то прийшли до висновку, що змагаючись з призерами чемпіонату, виступав достойно. Зараз працюю над своєю вагою. Хочу перейти у категорію від 75 кг до 81 кг. Це напівважка вага. Тому що у мене вага не набагато перевищує 81 кг, але вже доводиться змагатися з тими, хто має вагу на 8-10 кілограмів більшу. Та й зріст під два метри. Нема резону з такими битися на рингу. Це значно збільшує травматизм.

 


- Які плани на майбутнє?


- На початку березня їду на студентські ігри обласного рівня. Якщо стану призером, то зможу поїхати на змагання всеукраїнського рівня, які будуть проходити в Івано-Франківську. Допомагають мені підготуватися до чемпіонату тренери Сергій Вікторович Криницький, який є заслуженим тренером України, та Сергій Миколайович Жуков - майстер міжнародного класу з боксу. Щодня тренуюся. Зранку о шостій біг, а після занять - тренування у спортивній залі.

 sportnikolaj2

 

Підготувала матеріали доцент кафедри математики та методики її навчання Т.Г.Крамаренко

375
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31