Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Гsportnikolaj1рупі спортсменів Криворізького національного університету за результатами спортивних досягнень у 2015 році було вручено міським головою Кривого Рогу почесні грамоти. Серед відзначених - боксер,студент фізико-математичного факультету Криворізького педагогічного Микола Номеровський. Він є вихованцем криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №10 у відділенні боксу і отримав грамоту комітету з фізичної культури та спорту виконкому Саксаганської районної у місті ради за підсумками минулорічного спортивного сезону в номінації «Королі рингу та татамі 2015 року». Микола розповів кореспонденту «Університетських новин» про свої успіхи.

- Я займаюся боксом з 2010 року, а вже так серйозно, з виходом на рівень змагань обласного та всеукраїнського рівня, то третій рік, - розповідає Микола Номеровський. - Нещодавно брав участь у міжнародному турнірі пам'яті боксера і тренера, майстра спорту Віталія Жура. Цей турнір традиційно проводиться у Кривому Розі. Я виступав у категорії першої важкої ваги. Переміг свого суперника і став чемпіоном у цьому турнірі. Учасників в усіх категоріях було понад 60. Минулого року у Хмельницькому виступав на всеукраїнських змаганнях з боксу. У моїй категорії було 12 учасників. Два бої виграв, а ось у третьому, під час півфіналу, не зміг отримати перемогу. Так що у мене на всеукраїнському рівні третє місце. Маю відео виступів. Аналізували бої з тренером, то прийшли до висновку, що змагаючись з призерами чемпіонату, виступав достойно. Зараз працюю над своєю вагою. Хочу перейти у категорію від 75 кг до 81 кг. Це напівважка вага. Тому що у мене вага не набагато перевищує 81 кг, але вже доводиться змагатися з тими, хто має вагу на 8-10 кілограмів більшу. Та й зріст під два метри. Нема резону з такими битися на рингу. Це значно збільшує травматизм.

- Які плани на майбутнє?

- На початку березня їду на студентські ігри обласного рівня. Якщо стану призером, то зможу поїхати на змагання всеукраїнського рівня, які будуть проходити в Івано-Франківську. Допомагають мені підготуватися до чемпіонату тренери Сергій Вікторович Криницький, який є заслуженим тренером України, та Сергій Миколайович Жуков - майстер міжнародного класу з боксу. Щодня тренуюся. Зранку о шостій біг, а після занять - тренування у спортивній залі.

sportnikolaj2

Підготувала матеріали доцент кафедри математики та методики її навчання Т.Г.Крамаренко

Грудень 2018