Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Криворізький державний педагогічний університет, первинна профспілкова організація та студентська рада КДПУ, за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, мають честь оголосити про проведення VI осінньої сесії Школи молодіжного лідерства «ПроЯв». Тема сесії «Я – БРЕНД!».

Школа функціонує з 2013 р. на базі Криворізького державного педагогічного університету з ініціативи та за організаційної участі первинної профспілкової організації КДПУ. Співорганізаторами Школи також є психолого-педагогічний факультет та студентський клуб Університету.
Діяльність Школи спрямована на формування і розвиток лідерських компетенцій студентської молоді як нової суспільно-політичної еліти, підвищення її соціальної культури в процесі соціально-психологічної роботи.
Основними завданнями Школи є:
• організація та проведення заходів щодо формування в студентської молоді лідерських якостей та становлення в неї активної життєвої позиції лідера;
• забезпечення практичної реалізації набутих лідерських компетенцій;
• налагодження партнерських стосунків з іншими школами лідерства задля обміну досвідом, а також персонального брендінгу випускників Школи та самої Школи як соціального проекту;
• соціальне практикування на базі державних та громадських організацій;
• розробка, видання та поширення науково-методичного забезпечення соціально-психологічної роботи із формування лідерських компетенцій студентської молоді;
• вивчення та впровадження в практику роботи Школи передового вітчизняного й зарубіжного досвіду щодо формування лідерських компетенцій студентської молоді.
Школа працює під девізом: «Від ініціативи – до активних дій!».

Осіння сесія Школи у 2019 році проходить за активної підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Осіння сесія Школи відбудеться у м. Кривий Ріг 24 – 27 листопада 2019 р. Тема осінньої сесії: «Я – БРЕНД!».
Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі.
Останній день подання заявки на участь у Школі – 19 листопада 2019 року до 23.59 год. Оголошення списку учасників – 20 листопада до 12.00 год.

З Програмою осінньої сесії Школи можна ознайомитися за посиланням:

Задля участі в Школі необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1qIFJc21PNhZS5adUfceyfv_YtZxDHDYZ9Jhsh4x5lkA/edit.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.:
– з питань поселення: +38(068)900-78-47, Сухотіна Марія – художній керівник студентського клубу КДПУ;
– з питань загальної організації: +38(097)001-56-04, Лисоконь Ілля – керівник Молодіжного центру КДПУ;
– +38(067)798-95-81, Качанов Ярослав – голова студентської ради КДПУ.
Також питання можна задати, написавши на електронну адресу Школи: [email protected].