Кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування
Факультет мистецтв

Вітаємо Зигало Єлізавету - солістку народної студії української пісні "Оберіг" і її керівника - к.п.н., доцента Косяк Людмилу Іванівну, з черговою перемогою!

23.08.2022 - 30.08.2022р. в Празі відбувся Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв "Land of talents - Вільні та Незалежні" Міжнародного проекту Україна - Чехія.

Дякуємо членам журі:

Kavecká Tereza –  zpěvačka, spolupracovala s filharmonii, solistka slezského divadla v Opavě;

Bohomil Podolák – profesor Pražské konzervatoře, hudební kritik;

Langmer Jaroslav – učitel,klavírní improvizátor, byl členem pražského symfonického orchestru;

Natalie Černíková – učitel-metodista,učí na fakultě lidových nástroju;

Malkhaz Tsiskaridze – choreograf a zakladatel taneční školy, porotce a laureát mezinárodních soutěži;

Ivanka Lomová – malíř, učastník a organizator výtvarných symposiu;

Jana Cocosila – ředitelka mezinárodního festivalového portálu Gold Europe&Land of talents за високу оцінку вокальної майстерності нашої конкурсантки!

Бажаємо Лізі подальших творчих успіхів!!!

Зигало Єлізавета Диплом Зигало Лізи Подяка Косяк Л.І

Вітаємо солістку народної студії української пісні "Оберіг" (керівник: к.п.н., доцент Косяк Л.І.) Вікторію Євтушенко з перемогою у Міжнародному баготожанровому двотуровому конкурсі мистецтв "TATRA OF STARS  - 2022" Міжнародного проекту "Україна - Словаччина", який відбувся 17.10.22 - 25.10.22 в м. Попрад (Словаччина)!!!

Бажаємо їй подальших творчих успіхів, натхнення і завзяття до перемоги!!!Євтушенко Вjpg Диплом Євтушенко В 1 Подяка Косяк

Чергова перемога Вікторії Євтушенко - солістки народної студії української пісні "Оберіг" (керівник: к.п.н., доцент Косяк Л.І.).

4 листопада в Києві відбувся Міжнародний конкурс мистецтв "Ukrainian heart", на якому Вікторія  в номінації "Естрадний вокал" отримала І Премію.

Вітаємо нашу талановиту красуню і зичемо їй подальших вокальних успіхів!!!

Євтушенко

Диплом Євтушенко Вjpg

Подяка Косяк 1

Вітаємо нашу зірочку Горобей Владиславу (керівник: к.п.н., доцент Косяк Л.І., концертмейстер: Подбуртна О.В.), з ПЕРЕМОГОЮ у Міжнародному, двотуровому конкурсі мистецтв "Обдаровані ЗІРКИ" (26.01.23 - 28.01.23р.), який оцінювало журі з п'яти країн (Україна, Німеччина, Франція, Туреччина та Америка!!!

Бажаємо їй подальших творчих успіхів і вокальних перемог!!!

Горобей Вjpg

Подяка Косяк Лjpg

Подяка Подбуртной О

Щиро вітаємо соліста народної студії української пісні "Оберіг" КРАВЧЕНКА БОГДАНА, його керівника к.п.н., доцента Косяк Л.І. та концертмейстера Подбуртну О.В. з перемогою (І місце) у Міжнародному конкурсі мистецтв "POLSKA GWIAZDA - 2023", який відбувся в м.Warszawa, Polska (23.02.23 - 26.02.23).

Нехай ця перемога спонукає до подальшої плідної праці у галузі вокального мистецтва!!!

Кравченко Бjpg

Подяка Косяк Л