Список іноземних партнерів Криворізького державного педагогічного університету

Країна
Установа-партнер

Тематика співпраці та практичні результати співробітництва

Угорщина

Eötvös Lorand University    Академічні обміни. Організація та проведення Літньої школи. Організація та проведення спільних досліджень. Технічна підтримка.

Чеська республіка

The University of Pardubice     Створення та запровадження спільних міжнародних проєктів. Організація та проведення спільних наукових заходів (семінарів, конференцій, досліджень). Академічні обміни. Участь студентів та молодих науковців у літній школі німецької мови на базі університету Пардубіце.

Федеративна республіка Німеччина

Рурський університет Бохум

Наукові дослідження в галузі логіки та аналітичної філософії. Здійснення спільних наукових проєктів і обопільне наукове відвідування. Організація наукових конференцій

Doctors Against Animal Experiments Germany

Контракт про заборону використання живих або мертвих тварин у експериментах, згідно до встановленого списку.

Гете-інститут

Участь у форумі вчителів німецької мови та практичних заходах Гете-інституті. Проходження стажування викладачів.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD)

Проведення тестування для визначення рівня володіння англійською та німецькою мовами співробітниками DAAD.

Королівство Іспанія

Granada University      Обмін студентами та науково-педагічними працівниками за Erasmus+ programme.

Республіка Білорусь

Гомельський державний університет імені Франциска Скорини

Розробка та впровадження в навчальний процес інноваційних освітніх технологій. Удосконалення змісту філологічної підготовки фахівців. Встановлення та розвиток творчих і наукових зв’язків між навчальними закладами та їхніх структурними підрозділами. Впровадження здобутків прикладної лінгвістики у практику вищої школи. Спільна організація наукових заходів. Публікація науково-освітніх праць. Обмін студентами за спільними освітніми програмами.

Могильовський державний інверситет імені А.А.Кулешова*

Розвиток інноваційних форм і методів науково-дослідницької діяльності. Удосконалення змісту й організації навчального процесу підготовки фахівців. Розробка та впровадження в навчальний процес інноваційних освітніх технологій. Упровадження здобутків прикладної лінгвістики у практику вищої школи. Обмін результатами наукових досліджень.

Центр досліджень білоруської культури, мови і літератури Національної академії наук Білорусі**

Організація та проведення спільних теоретичних досліджень, наукових заходів. Обмін науково-методичною продукцією, спрямованою на удосконалення філологічної освіти студентів та школярів. Рецензування наукових і навчально-методичних праць.

Брестський державний університет імені О.С.Пушкіна*

Розвиток теорії і практики інноваційних технологій у системі особистісно-орієнтованого навчання. Участь у наукових конференціях. Обмін науково-методичною продукцією. Рецензування наукових та навчально-методичних робіт.

Барановичський державний університет

Договір про співпрацю: Організація та проведення спільних наукових семінарів, науково-практичних конференцій, симпозіумів. Підготовка та реалізація спільних науково-дослідних проектів, створення та функціонування творчих авторських колективів для вирішення дослідницьких і освітніх завдань. Обмін результатами досліджень, досвідом в реалізації провідних технологій і методів навчання. Мобільність студентів і науково-педагогічних працівників.

Республіка Болгарія

South-West University "Neofit-Rilski"**    Розвиток спільних дослідницьких проєктів. Організація спільних академічних та наукових досліджень. Академічна мобільність. Обмін публікаціями. Спільне навчання аспірантів.

Республіка Казахстан

Національна академія освіти імені І.Алтинсарина**

Спільна організація та проведення науково-дослідницьких програм, проєктів та розробок. Спільна організація та проведення науково-практичних конференцій, курсів підвищення кваліфікації, науково-методичних семінарів, наукових стажувань.

Республіка Латвія

Інститут фізики твердого тіла, Латвія       Спільні дослідницькі програми. Академічний обмін. Надання технічної бази для наукових досліджень. Підготовка спільної друкованої продукції.

Республіка Молдова

Кишинівський державний педагогічний університет імені Іона Крянгэ    Меморандум про співпрацю: Спільна організація та проведення науково-дослідних програм, курсів підвищення кваліфікації, науково-методичних семінарів та стажувань. Підготовка спільної друкованої продукції. Сприяння у впровадженні сучасних Інтернет-технологій та іншого інструментарію для підтримання науково-дослідницької та науково-методичної діяльності.

Зображення прапорів країн взято з веб-ресурсу "freeflagicons"  на умовах некомерційного використання.
Листопад 2021