СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ (Україна – Франція)
ЯГЕЛОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Краків, Польща)
ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Гданськ, Польща)
МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН і НАУКОВЦІВ
INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM

Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University

запрошує пройти науково-педагогічне стажування за програмою

«Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» (108 годин)

12-30 листопада 2018 р.

м. Новий Сонч, Польща

Програма підвищення професійної кваліфікації для громадян України в Республіці Сербія

терміном до 12 місяців (від 3 до 12 місяців) у 2018-2019 н. р.

Черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program 2019-2020.

Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2019).

Cтипендії для студентів (після 6 семестру), випускників ВНЗ і науковців.

СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ (Україна – Франція)

ЯГЕЛОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Краків, Польща)

ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Гданськ, Польща)

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН і НАУКОВЦІВ

INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM

В програмі науково-практичні та навчально-методичні семінари, презентації, лекції, майстер-класи, можливість короткострокового міжнародного науково-педагогічного стажування.

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам.

Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

Західно-Фінлянський Коледж спільно із Інститутом Міжнарожної Академічної і науковоїспівпраці (IIASC) запрошує Вас до участі у тижневому стажуванні для освітян, що поєднане із вивченням англійської мови та можливістю здачі екзамену на рівень знання іноземної мови. Стажування відбудеться із 20 по 26 травня 2018 року у м. Гуйттінен, Фінляндія.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція
«Пріоритети наукових досліджень – 2018:
теоретична та практична цінність»
26-29 червня 2018 р., Новий Сонч, Польща

Організатор