Німеччина пропонує безліч можливостей для проведення досліджень та підвищення кваліфікації для аспірантів, постдоків та досвідчених вчених. Державні та приватні позауніверситетські науково-дослідні установи, а також великі наукові фонди, як, наприклад, Німецьке науково-дослідницьке співтовариство (DFG) та Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надають підтримку науковцям, пропонуючи їм робочі місця або стипендії. Цікаві шанси для розвитку відкривають перед іноземними вченими також наукомісткі галузі промисловості та підприємства середнього бізнесу. 

Для розширення своїх академічних можливостей 24.06.2020 о 17:00 Німецька служба академічних обмінів запрошує до вебінару для пошукачів наукових стипендій DAAD.

Детальніше

12235

Запрошуємо українські університети та науковців до участі в грантових наукових програмах Китаю

На початку 2020 року Українсько-Китайським Центром Шовкового Шляху було заключено ряд контрактів із китайськими урядовими компаніями та підприємствами. 

Центр включено до реєстрів іноземних компаній, з якими рекомендовано співпрацю в освітній та наукових сферах для подачі грантових запитів Пекінської Біржі Високих Технологій.

Це відкрило нові можливості для українсько-китайського наукового співробітництва в рамках грантових програм Китайської Народної Республіки Один Пояс Один Шлях. 

Для участі українських науковців у грантових програмах запущено єдину в Україні онлайн платформу Грантова Аплікаційна Система «Один Пояс Один Шлях».

Докладніше

12168

Проходження наукового стажування для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

 

Дати проведення: 08-14.03. 2020 р.

Дедлайн реєстрації:  19.02.2020 

Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйттінен

Детальніше

9984

Конкурс стипендій уряду Франції на 2020-2021 навчальний рік

  • у магістратурі (Master) за будь-якою дисципліною, тривалістю  від 6 до 9 місяців ( 700 євро/місяць),
  • в аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією: три наукові стажування по 3 місяці впродовж 3 років ( 1060 євро/місяць).
9971

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків  організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.

 В результаті стажування, кожний учасник зможе оволодіти новими знаннями та здобути навички по розробці навчально-методичних матеріалів з застосуванням новітніх інноваційних методів, беручи за основу європейські моделі та методики викладання матеріалів. Учасники будуть мати можливість отримати досвід викладання на базі Економічного університету у Кракові та можливість впровадження отриманих знань у своєму навчальному закладі в подальшому.

Детальніше

9895

Ураїнським студентам та викладачам вишів надають 4 стипендії на участь у Літній школі слов’янських студій у Чеській Республіці. Її проводять з метою вивчення чеської мови.

Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю майже місяць. Під час відбору заявок перевага надаватиметься тим кандидатам, які вже вивчають чеську.

Навчання проходитиме на базі таких вишів:

  1. Університет імені Масарика в Брно –  2 стипендії;
  2. Університет Палацького в Оломоуці – 1 стипендія;
  3. Карлів університет у Празі – 1 стипендія.

Усі витрати, пов’язані з перебуванням та навчанням учасників, покриває чеська сторона. Важливо, що учасники мають бути не молодшими 18 років.

Детальніше

9894

16 жовтня 2019 року в Україні стартувала нова трирічна програма House of Europe, що фінансується ЄС на суму 12,2 мільйонів євро.

Програма має на меті сприяти професійному та творчому обміну між українцями та їх колегами в країнах ЄС та зосереджується на різних професійних сферах: культура та творчі галузі, освіта, охорона здоров'я, соціальне підприємництво, засоби масової інформації та робота з молоддю. Goethe-Institut в Україні керує програмою House of Europe. Британська Рада, Французький інститут та Чеський центр є консорціум партнерами проєкту. Вже тривають перші 11 конкурсів.

Детальніше

9039

Україно – польська фундація “ІМАНС” запрошує студентів до стажування для молоді.

Учасники стажування будуть активно залучені до фази планування, реалізації та оцінки освітніх проектів україно-польської фундації “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці”.

Після того, як стажери ознайомляться з робочим полем організації та успішно пройдуть усі етапи стажування, вони можуть запропонувати власний проект / проекти відповідно до своїх знань, профілю, навичок та долучитися до робочої команди ІМАНС.

Детальніше

9013

Криворізький державний педагогічний університет оголошує конкурс на отримання стипендії на навчання (до 3 місяців) в Університеті Гранади (Іспанія) за програмою Erasmus+ (KA1) для аспірантів ІІ-ІІІ року навчання денної форми.

Детальніше

8993

Нагадуємо, що триває прийом заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2020-2021.

 

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. 

8629
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31