Економічний Університет у Кракові запрошує педагогічних та науково-педагогічних працівників на онлайн стажування.

Стажування надасть учасникам нові теоретичні знання. Науково-педагогічні працівники опануть новітні унікальні методики, набудуть досвіду викладацької діяльності, обміняються корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримауть нові наукові зв’язки.

Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн - конференцій українською мовою.

13909

Відповідно до Програми співробітництва в галузі освіти між Міністерством освіти та науки України і Міністерством освіти Словацької Республіки словацькою стороною надаються стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки. Зокрема, у 2021-2022 навчальному році для українців передбачені такі квоти:

 • до 5 квот для студентів на часткове навчання до закладів вищої освіти терміном до 10 місяців;
 • до 5 квот для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців;
 • 5 квот для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2021 року (Studia Academica Slovaca)

Подача заявок триває до 01 квітня 2021 року.

Детальна інформація 

13894

Платформа FutureLearn  разом з Британською радою в Україні запрошує безкоштовно приєднатися до онлайн-курсів від кращих університетів Великої Британії.

Подавши заявку на один з понад ста курсів, ви зможете дізнатись, як це - навчатися в університеті Великої Британії, та отримаєте шанс здобути електронний сертифікат, як визнання вашої плідної роботи. У рамках цієї програми ви зможете:

 • отримати необмежений доступ до курсів
 • проходити курси у власному темпі
 • мати постійний доступ до матеріалів.

Реєстрація

13862

Польська академія наук (PAS) оголошує стипендіальну програму PASIFIC, що фінансується у рамках фонду MSCA COFUND. Програма PASIFIC надає можливість отримати 2-річні постдокторські стипендії провідним дослідникам будь-якої національності з різних наукових дисциплін.

 Кожному стипендіанту PASIFIC буде надано щомісячну стипендію у розмірі близько 2500 євро netto (чистими). У разі переїзду до Польщі обраного кандидата разом з сім’єю, існуватиме можливість отримати додаткову фінансову допомогу. Стипендіати PASIFIC матимуть у розпорядженні бюджет до 93 000 євро на реалізацію проекту.

 Детальныше

 

13637

Гентський університет (Universiteit Gent) надає стипендії на проведення досліджень для здобуття ступеню PhD в Бельгії. Учасники програми розпочнуть та завершать дослідження у Бельгії, а між цим працюватимете над дисертацією в Україні.

 

Це можливість для українських науковців, що мають:

 • актуальну і перспективну тему докторської дисертації;
  • наукового керівника в Гентському університеті. Щоб знайти його, ознайомтесь зі списком факультетів і тем досліджень на сайті;
  • іншу стипендію на час дослідження в Україні;
  • наукового керівника в українському університеті;
  • можливість повністю сконцентруватися на дисертації в Україні. Кандидати можуть присвячувати викладанню та іншим завданням не більше 10% свого часу.
13621

 Нова програма ERASMUS+ буде не тільки всеохоплюючою та міжнародною, але також більш цифровою та екологічною. Виділений бюджет на реалізацію становить понад 26 млрд євро. Тепер все залежить від загальних переговорів про «Рух за вільну справу». Це означає, що початок нової програми залежить від остаточного затвердження наступного довгострокового бюджету національними урядами.

13606

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів публічної дипломатії на 2021 рік для підтримки проектів у галузі освіти. За умови наявності коштів, Посольство буде виділяти гранти, як описано нижче, для громадських (недержавних) організацій, що базуються в Україні. Конкретні тематичні пріоритети та програмні вимоги детально описані нижче. Проект повинен бути адаптований до української аудиторії, а всі проектні заходи, що підтримуються грантом Посольства США, повинні містити американський компонент та здійснюватися в Україні.

13604

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини уряд Угорщини виділив 100 навчальних стипендій для українських студентів.

Навчання відбуватиметься за кількома програмами на освітніх рівнях «Бакалавр» і «Магістр» та освітньо-науковому рівні «Доктор філософії».

13562

Український культурний фонд запрошує долучитися до програми підтримки «Культура для змін».

Разом з Українським культурним фондом оголошено  конкурс проєктів .

Фонд підтримує німецько-українські культурні та мистецькі проєкти: в аналогових, дигітальних чи гібридних форматах – головне культура! 

13556

Міністерство освіти і науки України інформує, що відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво у галузі освіти, Уряд Китайської Народної Республіки надає у 2021 році для українських громадян 54 стипендії для навчання за наступними рівнями: “Бакалавр”,  “Магістр”, “Доктор філософії” та “Стажер” (мовне стажування).

13555
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша