Шановні студенти!

     Стартувала подача заявок на конкурсну програму The Global Undergraduate Exchange Program (Global UGRAD), що передбачає навчання протягом семестру з повною стипендією у США для українських студентів.

     Детальніше про програму за посиланням.

     Детальніше про права на участь за посиланням.

     Подача заявок після реєстрації за посиланням. Термін подачі заявок - до 6 січня 2022 р.

17356

Стажування педагогічних працівників

в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University

за програмою підвищення кваліфікації

«Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології»

(3 місяці, 240 годин, 8 кредитів ECTS)

29 листопада 2021 р.- 1 березня 2022 р.

м. Новий Сонч, Польща

http://wsb-nlu.edu.pl

   Проходження стажування відбувається в дистанційній формі на базі інноваційної цифрової платформи CloudA - унікальній інноваційній розробці Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

17334

Шановні колеги!

     Нагадуємо, що досі триває конкурс на стажування за програмою кредитної мобільності до університету Гранади для науковців Криворізького державного педагогічного університету. Термін подачі заявок - до 15 листопада 2021 р.

 

17270

Шановні колеги!

     Інформуємо, що Вища школа лінгвістична (WSL) організовує "Науково-педагогічне стажування для викладачів українських ВНЗ" та "Програми підготовки та складання тесту з іноземної мови на рівень В2" з 01.12.2021 р. по 03.12.2021 р.

     Програми відбуватимуться в онлайн формі. Крайній термін реєстрації учасників - 29.11.2021 року.

     Деталі програм та реєстрація учасників відбувається на факультеті іноземних мов (деканат факультету іноземних мов, гуманітарний корпус, вул. Героїв АТО, 79 А, моб.0961431041).

17269

     EuMA Innovation Team проводить четвертий конкурс "EuMA Intership Award" для магістрів та/або аспірантів на 3 місяці стажування у Європейських університетах та дослідних інститутах, повязаних з мікрохвильовою промисловістю (European Microwave Industries, Universities, and Research Institutes).

     Докладніше можна дізнатися за посиланням.

     Вимоги: магістранти або аспіранти, що навчаються в університеті на момент надсилання заявки; вільне володіння англійською; досвід комп'ютерних наук, техніки, математики чи фізики. Деталі подання документів за посиланням.

     Термін подачі заявок: до 28 листопада 2021 р.

17187

     Оголошено початок прийому заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словачині в літньому семестрі 2021/2022 академічного року в рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки.

     Національна стипендіальна програма (NSP) Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених та митців під час їхнього навчання чи науково-дослідної роботи в закладах вищої освіти та наукових установах Словаччини.

     Останній термін подання заявок на літній семестр 2021/2022 академічний рік - 31 жовтня 2021 року до 15:00. Заявки подаються в режимі онлайн на веб-сайті www.scholarships.sk або www.stipendia.sk.

     Детальніше про стипендію можна дізнатися за посиланням.

17124

     Товариство студентського обміну у Центральній та Східній Європі (GFPS e.V.) пропонує стипендії на літній семестр 2022 для семестрового перебування у Німеччині.

     Стипендії пропонуються для суспільно активних студентів з України, які під час навчання зможуть втілити власний проект.

     Стипендія включає фінансову допомогу в розмірі 863 євро щомісячно, а також кураторство та допомогу на місці з боку міських груп GFPS e.V.

     Прийом заяв на літній семестр 2022 триває до 31 жовтня 2021 року.

     Детальніше за посиланням.

17093

     «Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Тема стажування: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Дати проведення: 15 листопада-24 грудня 2021 року.

     На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег. Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути досвід викладацької діяльності. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.

     Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю  180 годин (6 кредитів ECTS). 

     Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/

     Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152 

17054

     Програма ім. Фулбрайта в Україні запрошує викладачів, аспірантів та співробітників вищих навчальних закладів до участі у фулбрайтівських конкурсах для дослідників Fulbright Research and Development та Fulbright Visiting Scholar Program.

     Про стипендіатів програми можна дізнатися за посиланням.

     Конкурси програми:

Fulbright Research and Development Program

     Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

     Детальніше за посиланням.

     Кінцевий термін подання заявок - 1 листопада 2021 р.

Fulbright Visiting Scholar Program

     Нагадуємо Вам про програму щодо проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати  та доктори наук; діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі, дослідники без наукового ступеня — з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

     Детальніше за посиланням.

     Кінцевий термін подачі заявок - 15 жовтня 2021 р.

16884

     Оголошується конкурс на стажування за програмою кредитної мобільності до університету Гранади для науковців Криворізького державного педагогічного університету.

Обов’язкові умови участі у конкурсі:

- знання англійської мови не нижче рівня В2;

- наявність публікацій за проблемою дослідження, що індексуються наукометричними базами Scopus та/або Web of Science, за останні три роки.

 

     Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи до відділу міжнародних зв’язків (обов’язково англійською мовою):

– мотиваційний лист (Cover Letter);

– CV (Curriculum vitae);

– план дослідження (The Project of Research);

– список публікацій за темою дослідження (з обов’язковим зазначенням публікацій Scopus та/або Web of Science) (The List of Publications).

 

     Термін подачі заявок: до 15 листопада 2021 р.

16831
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша