Товариство студентського обміну у Центральній та Східній Європі (GFPS e.V.) пропонує стипендії на літній семестр 2022 для семестрового перебування у Німеччині.

Стипендії пропонуються для суспільно активних студентів з України, які під час навчання зможуть втілити власний проект.

Стипендія включає фінансову допомогу в розмірі 863 євро щомісячно, а також кураторство та допомогу на місці з боку міських груп GFPS e.V.

Прийом заяв на літній семестр 2022 триває до 31 жовтня 2021 року.

Детальніше за посиланням.

17093

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Тема стажування: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Дати проведення: 15 листопада-24 грудня 2021 року.

На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег. Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути досвід викладацької діяльності. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю  180 годин (6 кредитів ECTS). 

Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/

Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152 

17054

Програма ім. Фулбрайта в Україні запрошує викладачів, аспірантів та співробітників вищих навчальних закладів до участі у фулбрайтівських конкурсах для дослідників Fulbright Research and Development та Fulbright Visiting Scholar Program.

Про стипендіатів програми можна дізнатися за посиланням.

Конкурси програми:

Fulbright Research and Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Детальніше за посиланням.

Кінцевий термін подання заявок - 1 листопада 2021 р.

Fulbright Visiting Scholar Program

Нагадуємо Вам про програму щодо проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати  та доктори наук; діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі, дослідники без наукового ступеня — з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Детальніше за посиланням.

Кінцевий термін подачі заявок - 15 жовтня 2021 р.

16884

Оголошується конкурс на стажування за програмою кредитної мобільності до університету Гранади для науковців Криворізького державного педагогічного університету.

Обов’язкові умови участі у конкурсі:

- знання англійської мови не нижче рівня В2;

- наявність публікацій за проблемою дослідження, що індексуються наукометричними базами Scopus та/або Web of Science, за останні три роки.

 

            Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи до відділу міжнародних зв’язків (обов’язково англійською мовою):

– мотиваційний лист (Cover Letter);

– CV (Curriculum vitae);

– план дослідження (The Project of Research);

– список публікацій за темою дослідження (з обов’язковим зазначенням публікацій Scopus та/або Web of Science) (The List of Publications).

 

Термін подачі заявок: до 15 листопада 2021 р.

16831

Викладачів запрошують взяти участь в дистанційному стажуванні, організованому факультетом Наук про Освіту UwB, яке відбудеться з 11 жовтня - 19 листопада 2021 р

Учасники стажування, використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання:

а) покращать свої компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів);

б) зможуть оцінити потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах;

в) розроблять конкретні рішення для впровадження нових практик у різні сфери власної науково-педагогічної діяльності.

Для кожного навчального модуля підготовлена онлайн-лекція (з використанням платформи Zoom та пакет навчальних матеріалів для використання учасниками.

Державним Університетом в Білостоці видається сертифікат на 180 годин усім учасникам стажування. Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову. 

Реєстрація на стажування за посиланням. Організаційний внесок за участь у програмі стажування становить 175 євро. 

16810

Шановні колеги.

Триває приймання заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендії імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2022-2023.

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев'яти місяців. 

У конкурсі можуть брати участь:

- кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;

- дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, з наявними публікаціями (статті, монорафії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;

- діячі культури і й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі - з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Загальні вимоги до кандидатів:

- мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

- вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;

- повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів. 

Умови гранту:

- щомісячна стипендія

- додаткові кошти для придбання професійної літератури;

- медичне страхування;

-квиток в обидва боки.

Реченець подачі заявок15 жовтня 2021 р.

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням

16700

З 1 березня по 31 липня 2022 року молоді українці матимуть можливість пройти п’ятимісячне стажування у Німецькому Бундестазі в рамках програми «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

 «Міжнародна парламентська стипендія» передбачає стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу в ролі помічників та одночасне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Берлінському Вільному університеті, Берлінському університеті ім. Гумбольдта або Берлінському технічному університеті). Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, котрі цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь у суспільно-політичному житті своєї країни. Передумовами участі у програмі є наявність громадянства України, диплом про вищу освіту, а також добре володіння німецькою мовою. Стипендіатам надається стипендія у сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються транспортні витрати на подорож до та з Берліна. Детальнішу інформацію, а також необхідні формуляри можна знайти на інтернет-сторінці Німецького Бундестагу або на сайті Посольства Німеччини в Україні. Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі – 31 липня 2021 року.

Детальніше...

15567

Триває приймання заявок для участі в черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2022-2023.

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. 

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

  • кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;
  • дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи в монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
  • діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи в монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. 

Загальні вимоги до кандидатів:

  • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;
  • рівень знання англійської мови достатній для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;
  • повернутися в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

  • щомісячна стипендія;
  • додаткові кошти для придбання професійної літератури;
  • медичне страхування;
  • квиток в обидва боки.

Реченець подання заявок – 15 жовтня 2021.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Щопонеділка, 15.00-16.00, на платформі ZOOM проводяться онлайн консультації для аплікантів Visiting Scholar Program. Інформацію про доступ до зустрічі буде надсилатися на вказану аплікантом адресу за годину до початку її проведення. 

Реєстрація

   

15379

Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта та Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти повідомляють про  прийом заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік.

У прес-релізі Ви знайдете інформацію про щорічні конкурси для українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО, представників громадських організацій.

Детальніше...

14758

Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки від 14 вересня 2010 року казахстанською стороною надається 40 стипендій для навчання громадян України, зокрема за програмами бакалаврату -30, магістратури – 10 стипендій.

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки до 15 квітня 2021 року.

ДЕТАЛЬНІШЕ

14739
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша