Play only the best free games with book of ra! . Firefly Aerospace and ukranian scientist aim to implement a new approach to space exploration

Європейська ліга професійного розвитку (ELPD) – злагоджена команда професіоналів, діяльністю якої є сприяння та поширення європейських пріоритетів та цінностей в галузі професійної освіти та науки,  з метою подальшої інтеграції України у європейське суспільство.

Основними видами діяльності ELPD є:

  • Організація та проведення наукових міжнародних стажувань, курсів підвищення кваліфікації, конференцій, семінарів, форумів, тематичних круглих столів, навчально-ознайомчих подорожей та інших заходів в області педагогіки, медицини, охорони здоров’я, права та юриспруденції, культури, економіки, туризму та ін.;
  • Формування офіційних делегацій для відвідання міжнародних конгресів, симпозіумів, форумів, виставок;
  • Сприяння налагодженню міжнародних зв’язків між українськими та закордонними науковими інституціями.
8487

«Європейська ліга професійного розвитку» восьмий раз поспіль організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкуванняна базі  Університету  Collegium  Civitas  Варашава, Польща.

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Нові та інноваційні методи викладання. Реалізаціяміжнародних освітніх проектів в фінансовій перспективі ЄС»  на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща. 12 листопада-7 грудня 2018 р.

5861

СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ (Україна – Франція)
ЯГЕЛОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Краків, Польща)
ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Гданськ, Польща)
МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН і НАУКОВЦІВ
INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM

5377

Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University

запрошує пройти науково-педагогічне стажування за програмою

«Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» (108 годин)

12-30 листопада 2018 р.

м. Новий Сонч, Польща

5349

Програма підвищення професійної кваліфікації для громадян України в Республіці Сербія

терміном до 12 місяців (від 3 до 12 місяців) у 2018-2019 н. р.

5341

Черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program 2019-2020.

Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2019).

5274

Cтипендії для студентів (після 6 семестру), випускників ВНЗ і науковців.

5226

СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ (Україна – Франція)

ЯГЕЛОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Краків, Польща)

ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Гданськ, Польща)

 МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН і НАУКОВЦІВ

INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM

5167

В програмі науково-практичні та навчально-методичні семінари, презентації, лекції, майстер-класи, можливість короткострокового міжнародного науково-педагогічного стажування.

5081

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам.

Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.
 
4609
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша