«Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Дати проведення: 08-26 січня 2018 року.

Програма стажування складається з трьох модулів: Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі ( дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота). Модуль 3. Система вищої освіти у Європі (3-денний виїзний модуль).

Подача заявок на участь у стажуванні: до 15 грудня 2017 року.

Університетом Економічним у Кракові видається сертифікат на 108 годин усім учасникам стажування.

ЗАГАЛЬНИЙ ГРАФІК ТА ТРАНСФЕР
виїзного модулю 24-26 січня 2018

1 день. Середа. 24 січня. Зустріч учасників у Кракові. Аудиторна робота. Екскурсія містом. Ночівля.
2 день. Четвер. 25 січня. Аудиторна робота. Ночівля.
3 день. П’ятниця. 26 січня. Програма стажування. Аудиторна робота. Отримання сертифікатів.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

Загальна вартість участі у програмі, до якої входить стажування, сертифікат від Економіного Університету у Кракові, проживання, екскурсійна програма та медичне страхування згідно програми за визначеним маршрутом становить 240 євро. В разі необхідності відкриття шенгенської візи учасником сплачується консульський збір та послуги візового центру.
Оформлення віз та відрядження відбувається за офіційним запрошенням.

Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, сплачують лише 200 євро на рахунок, їм запрошення на стажування не надаються.

РЕЄСТРАЦІЯ

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні в на базі Економічного
Університету у Кракові, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного та національного паспорту на електронну адресу:
ukraine.eml@gmail.com до 15 грудня 2017 р!
Тема листа: Стажування - Прізвище та Ім’я учасника
Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові
назви, а саме:
Заявка прізвище (учасника);
Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, програми стажування та запрошень консультування надається:
Панкратова Ольга, тел: +380730332797; e-mail: : ukraine.eml@gmail.com

Організація стажування: ТОВ «Європейська ліга професійного розвитку» та Економічний Університет у Кракові.

ФОРМА ЗАЯВКИ
на участь у стажуванні
в Економічному Університеті у Кракові, Польща
08-26 січня 2018 р.

Прізвище, ім’я, по-батькові українською мовою
Прізвище, ім’я латиницею згідно з даними закордонного паспорта
Дата народження (у форматі дд.мм.рррр)
Серія та номер закордонного паспорта
Паспорт біометричного зразка? (так\ні)
Дата видачі закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)
Дата закінчення строку дії закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)
Адреса реєстрації місця проживання (як написано в паспорті громадянина України, українською мовою)
Вчене звання
Науковий ступінь
Посада, назва місця роботи / навчання (університету) українською мовою
Посада, назва місця роботи / навчання (університету) англійською мовою.
Е-mаіl
Моб. телефон
Наявність діючої Шенгенської візи (так/ні)

Квітень 2018