«Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Дати проведення: 12 лютого - 02 березня 2018 року.

Програма стажування складається з трьох модулів:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі ( дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти у Європі (3-денний виїзний модуль).

Подача заявок на участь у стажуванні: до 31 грудня 2017 року.

Університетом Економічним у Кракові видається сертифікат на 108 годин усім учасникам стажування.

ЗАГАЛЬНИЙ ГРАФІК виїзного модулю

28 лютого-02 березня 2018
1 день. Середа. 28 лютого. Зустріч учасників у Кракові. Аудиторна робота. Екскурсія містом. Ночівля.
2 день. Четвер. 01 березня. Аудиторна робота. Ночівля.
3 день. П’ятниця. 02 березня. Програма стажування. Аудиторна робота. Отримання сертифікатів.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

Загальна вартість участі у програмі, до якої входить стажування, сертифікат від Економічного Університету у Кракові, проживання, екскурсійна програма та медичне страхування становить 240 євро.
В разі необхідності відкриття шенгенської візи учасником сплачується консульський збір та послуги візового центру.
Оформлення віз та відрядження відбувається за офіційним запрошенням.

Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи при потребі, сплачують лише 200 євро на рахунок, їм запрошення на стажування не надаються.

РЕЄСТРАЦІЯ

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні в на базі Економічного Університету у Кракові, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного та національного паспорту на електронну адресу: ukraine.eml@gmail.com до 31 грудня 2017р!
Тема листа: Стажування - Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:
Заявка прізвище (учасника);
Паспорт прізвище (учасника).
З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, програми стажування та запрошень
консультування надається: Панкратова Ольга, тел: +380730332797; e-mail: : ukraine.eml@gmail.com
Організація стажування: ТОВ «Європейська ліга професійного розвитку» та Економічний Університет у Кракові.

ФОРМА ЗАЯВКИ

на участь у стажуванні
в Економічному Університеті у Кракові, Польща
28 лютого-02 березня 2018 р.

Прізвище, ім’я, по-батькові українською мовою
Прізвище, ім’я латиницею згідно з даними закордонного паспорта

Дата народження (у форматі дд.мм.рррр)
Серія та номер закордонного паспорта
Паспорт біометричного зразка? ( так\ні)
Дата видачі закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)

Дата закінчення строку дії закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)

Адреса реєстрації місця проживання (як написано в паспорті громадянина України, українською мовою)

Вчене звання
Науковий ступінь
Посада, назва місця роботи / навчання (університету) українською мовою

Посада, назва місця роботи / навчання (університету) англійською мовою.

Е-mаіl
Моб. Телефон
Наявність діючої Шенгенської візи (так/ні)

Програма стажування

Program i harmonogram stażu podyplomowego dla pracowników naukowo-dydaktycznych z Ukrainy Głównym celem stażu jest zwiększenie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych doktorantów, pracowników naukowych i wykładowców, opanowanie najnowszych i unikalnych metod dydaktycznych, zdobywanie doświadczenia w prowadzeniu badań, wymiana informacji i rozszerzanie kontaktów naukowych.

Module 1.  New and innovative teaching methods                                                (February 12-15, 2018)

Online lectures: 5 H (1 hour= 45 minutes)
Introduction to the course: goals, procedures, time-schedule: 1 H   (lecturer: J.  Klich)
Long-distance learning: 2H (lecturer:  A. Powroźnik and  K.Głuc)