Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

27 вересня студент групи ФК-24 КДПУ Роман Углицький посів перше місце у відкритому кубку міста з тхеквондо ВТФ

у розділі КЕРУГІ та ПУМСЕ!

27417

10 травня 2024 року жіноча збірна команда КДПУ з волейболу перемогла команду "Ніка" з рахунком 3:0, та за тур до закінчення чемпіонату міста виборола 1 місце! Команда набрала 12 очок та стала недосяжною для інших команд. До перемоги, команду під керівництвом головного тренера Аліма Батюка, привели такі гравці: Вікторія Коростій (ФМФ) - капітан команди, Катерина Парицька (ФПО), Анастасія Пелешко (ФМФ), Анастасія Старинська, Анастасія Чернятьєва, Варвара Герасименко, Єлизавета Константиновська -  (ПФ), Віолетта Заклепна.

Вітаємо з перемогою тренера та гравчинь команди!

Завершальна гра КДПУ - КНУ відбудеться 19.05.2024 р. об 11:00 у спортивній залі головного корпусу КДПУ. Нагородження команд - 19.05.2024 р. о 16:30 у спортивній залі Криворізького ліцею №24.

26450

7-9.11.2023 року студентка групи ФК-22 Криворізького державного педагогічного університету Анна Марущак здобула призові місця  Всеукраїнських змагань «Кубок нації» м. Черкаси.

1 місце – особисте ката (18-20 р.)

1 місце – фуку-го (18-20 р.)

2 місце – особисте куміте (21+)

2 місце– особисте куміте (18-20 р.)

3 місце – фуку-го (21+)

тренер Катерина Барабаш - викладач кафедри ФКМВ Криворізького державного педагогічного університету.

IMG_9700.JPG

05  грудня 2023 року голова Покровської районної в місті ради Андрій Соколовський вручив відзнаки виконкому спортсменам – переможцям та призерами Всеукраїнських змагань «Кубок нації» з фунакоші шотокан карате, що відбувся у листопаді в місті Черкаси -  Марущак  Анні та її тренеру Барабаш Катерині - викладачу кафедри ФКМВ Криворізького державного педагогічного університету.

24241

ВІТАЄМО!

Закінчився чемпіонат міста з волейболу серед жіночих команд "2023 - рік перемоги України". Збірна команда КДПУ з волейболу виборола І місце, зігравши усі свої матчі з рахунком 3:0.

Склад команди: Коростій В. - гр. ЗОНПм-22, Парицька К. - гр. - ДВП-20, Басс А. - гр. ДВ-19, Пелешко А. - гр. МІ-20, Герасименко В. - гр. ФК-21, Старінська А. - гр. ФК-22.

Команда КДПУ під керівництвом головного тренера, завідувача кафедрир фізичної культури та методики її викладання Батюка Аліма Миколайовича нагороджена кубком за І місце, золотими медалями та дипломом.

Вітаємо наших спортсменок з перемогою і чекаємо на нові здобутки!

Більше фото

C37A3753

22467

27.04.2023 року були проведені змагання «Веселі старти» за участю збірних команд 1-ого та 2-ого курсів спеціальності фізична культура.

В програмі змагань були різноманітні естафети, конкурси, ігри-атракціони.

Організаторами заходу були студенти 3-ого курсу групи ФК-20 під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної культури та методики її викладання Макаренко Н.Г.

ФОТО

22226

Студент групи ФК-22 Кащей Святослав  боксував на турнірі у місті Житомир де переміг в усіх  поєдинках і  зайняв перше місце, та виконав норматив Майстер спорту України!

Вітаємо, Святослав, з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому і в майбутньому представляти не тільки інтереси нашого Університету, а й всієї України!!!

22209

В Абу-Даби ‒ столиці Об’єднаних Арабських Еміратів та емірату Абу-Дабі на арені джиу-джитсу в Zayed Sports City  відбувся 14 Чемпіонат світу з джиу-джитсу, в якому взяли участь 82 країни. Студент Криворізького державного педагогічного університету, який навчається на 2 курсі природничого факультету за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура) Потапов Данил кмс з джиу-джитсу у складі збірної команди України посів 7 місце. Команда в цілому здобула 7 медалей, серед яких 2 золоті.

Бажаємо Данилу успіхів у спортивній і навчальній діяльності!

Посилання на перегляд галереї (фото)

20823

Студентка Криворізького державного педагогічного університету, природничного факультету Захаревич Валерія Майстер спорту України у складі команди національної федерації самбо виборола друге місце на FISU University World Cup Combat Sports (Університетський кубок світу з єдиноборств), що відбувся у турецькому місті Самсун 21-30 вересня 2022 року. Загалом у престижному спортивному форумі взяли участь представники 6 видів єдиноборств: це ‒ бокс, тайський бокс, боротьба, карате, ушу і самбо.

Вітаємо Валерію зі здобутим "сріблом" на змаганнях світового рівня  і бажаємо в подальшому успіхів на спортивній арені.

20236

У Чемпіонаті Світу з самбо серед юніорів, що відбувся в Греції у місті Салоники 15-17 жовтня 2021 року, взяли участь спортсмени з 27 країн світу. Студентка Криворізького державного педагогічного університету, яка навчається на 4 курсі за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура) Майстер спорту України Захаревич Валерія, завдяки своїй наполегливості, змагальному досвіду і силі волі у надзвичайно великій конкуренції виборола 2 місце.

Вітаємо срібну призерку чемпіонату світу-2021 і бажаємо їй нових перемог!

211

451

17217

На чемпіонаті України з пляжного самбо серед жінок, який відбувся 4-5 червня 2021 року у місті Затока студентка природничого факультету Криворізького державного педагогічного університету Захаревич Валерія у наполегливій боротьбі зайняла 2 почесне місце. Трохи раніше 4-6 березня на чемпіонаті України з самбо, що відбувся у м.Луцьку, Валерія виконала норму Майстра спорту України.