Кафедра музикознавства, інструментальної

МАРКІНА КАТЕРИНА ЮРІЇВНА

маркіна

Викладач

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Балетмейстер народної хореографії» у 2008 році. Викладає навчальні дисципліни: «Теорія і методика викладання народно-сценічного танцю», «Постановка концертних номерів», «Народний костюм та сценічне оформлення танцю». Є автором навчально-методичних публікацій з дисциплін, які викладає та наукових статей у фахових виданнях. Приймає участь у міжнародних (м. Одеса, м. Київ, м. Кропивницький) та всеукраїнських (м. Кривий Ріг, м. Київ) науково-практичних конференціях.

Маркіна К. Ю. є керівником Народного ансамблю народного танцю «Любава», створений у 2009 році, який став багаторазовим лауреатом Міських фестивалів «Весна Рудани» (м. Кривий Ріг – 2012, 2014, 2015, 2017) та «Єдина родина – Моя Україна» (м. Кривий Ріг – 2016, 2017), призером І премій Всеукраїнських фестивалів «Зеленодольський зорепад» (м. Зеленодольськ – 2009 р., 2010 р.), «Танець скликає друзів» (м. Кривий Ріг – 2009 р, 2010 р.), «Танцююча осінь» (м. Кривий Ріг – 2015 р.), Міжнародних фестивалів «Перлина Черемошу» (м. Вижниця – 2015 р.). Тричі колектив був нагороджений дипломом Гран-Прі на Всеукраїнському фестивалі «Танець скликає друзів – 2012» (м. Кривий Ріг), Міжнародному фестивалі «Осіння рапсодія – 2015» (м. Київ) та Міжнародному фестивалі «На хвилях Дніпра – 2017» (м. Київ).