Кафедра музикознавства, інструментальної

КАСІЛОВ ІВАН АНАТОЛЬЄВИЧ

касілов

Викладач

У 2004 році закінчив Криворізький державний педагогічний університет. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика» та здобув кваліфікацію вчителя музики, етики, естетики і художньої культури. На кафедрі музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки працює 4 роки, зарекомендував себе як сумлінний викладач, талановитий виконавець - Лауреат ІІ ступеню Міжнародного конкурсу у м. Ялта (2002 р.); Дипломант V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Червона калина» у м. Кривий Ріг (2015 р.). Викладає дисципліни: «Основний музичний інструмент», «Додатковий музичний інструмент», «Гра на музичному інструменті».

Відповідально займається виховною роботою зі студентами, приймає активну участь у концертній діяльності університету. Касілов І. А.  працює над дисертаційним дослідженням на тему: «Формування семіотичних умінь майбутніх учителів музичного мистецтва в процесі професійної підготовки до інструментально-виконавської діяльності» зі спеціальності 13.00.04 – «Теорія і методика професійної освіти». Є автором 5-ти публікацій у наукових фахових виданнях України, учасником міжнародних, всеукраїнських та університетських науково-практичних конференцій.

Касілов І. А. до роботи ставиться сумлінно, вимогливий до себе та студентів, вміє будувати стосунки з колегами та студентами, користується серед них повагою та авторитетом, постійно підвищує свій фаховий рівень. На громадських засадах виконує обов’язки секретаря науково-методичного семінару кафедри.