Кафедра музикознавства, інструментальної

МОГІЛЕЙ ІРИНА ВЛАДИСЛАВІВНА

могілей

Кандидат педагогічних наук, доцент

У 1982 році закінчила Київську державну консерваторію ім. П. І. Чайковського з відзнакою за спеціальністю «Фортепіано». У 2000 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: «Формування емоційної культури майбутніх учителів музики» за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Коло наукових інтересів – педагогіка і методика мистецької освіти, музична педагогіка. На кафедрі викладає навчальні дисципліни: «Методика викладання художньої культури», «Основний музичний інструмент», «Додатковий музичний інструмент», «Гра на музичному інструменті», «Концертмейстерський клас»; здійснює керівництво навчальною практикою в театрі, музеї, педагогічною практикою випускників у загальноосвітній школі. Є автором 65 науково-методичних праць, серед яких – навчально-методичний посібник «Педагогічна практика з художньої культури в загальноосвітній школі» у співавторстві з доц. І. М. Власенко з грифом МОН України (2013 р.). Працює над підручником «Методика викладання художньої культури в загальноосвітній школі». Член науково-методичної ради КДПУ (2004–2011 рр.). Приймає активну участь у концертних заходах музично-хореографічного відділення факультету мистецтв. Здійснює керівництво науково-дослідною роботою студентів (опубліковано понад 30 робіт), які приймають  участь у конференціях різного рівня та всеукраїнських конкурсах наукових робіт; керує кваліфікаційними, курсовими та магістерськими роботами, студентською науковою проблемною групою «Естетичне виховання  засобами мистецтва». Студенти класу щороку отримують призові місця у кафедральній Олімпіаді-конкурсі інструменталістів. Студентка Жудро Г. є Лауреатом  ІІ ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу «Осінні зірки» (м. Ялта, 2012 р.),  Лауреатом І ступеню VІ Відкритого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтва та творчості «Сузір’я талантів» (м. Жовті Води, 2014 р.), Харченко К. є Дипломантом VІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Золотий зорепад» (м. Дніпропетровськ, 2014 р.).

Травень 2018