Play only the best free games with book of ra! . Заказывайте грузчиков на этом сайте gruzchiki-plus.kiev.ua . ГП КБ "Южное" сайт: yuzhnoye.com.ua Украина, Днепр

ЗАПРОШУЄМО НА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗБОРИ АСПІРАНТІВ ПЕРШОГО РОКУ НАВЧАННЯ!

01 жовтня 2019 року о 12.10

у конференц-залі головного корпусу університету

відбудуться організаційні збори аспірантів

першого року денної та заочної форм навчання.

Запрошуються аспіранти (вступ 2019 р.),

наукові керівники, завідувачі профільних кафедр.

icon for site 2

Шановні колеги! Шановні аспіранти!

28 березня 2019 року Михайло Голубєв, в.о. заступника директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації МОН, виступив на засіданні Ради проректорів з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків з роз'ясненням щодо особливостей атестації здобувачів ступеня доктора філософії (PhD) одноразовими вченими радами, відповідно до Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 06 березня 2019 року. Доповідь супроводжувалася презентацією, яка буде цікавою і корисною аспірантам,їх науковим керівникам, завідувачам кафедр, які задіяні в процесі підготовки докторів філософії в Університеті.

ОГОЛОШЕННЯ

Криворізький державний педагогічний університет оголошує прийом на навчання до аспірантури у 2019 році

для здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії відповідно до ліцензії на освітню діяльність

у сфері вищої освіти за спеціальностями і в межах ліцензованих обсягів

Шановні аспіранти!

06 березня 2019 року Кабінет Міністрів України постановою № 167 затвердив ПОРЯДОК проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії. Зазначений Порядок регулює питання присудження ступеня доктора філософії разовими спеціалізованими вченими радами, утворення і функціювання зазначених рад та скасування їх рішень, встановлення вимог до рівня наукової кваліфікації осіб, які здобувають ступінь доктора філософії, та їх наукових публікацій, подання документів до ради та процедура і терміни їх розгляду, проведення захисту дисертації. Експеримент триватиме до 31 грудня 2020 року.

Шановні аспіранти!

Задля підвищення рівня академічної відповідальності здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та дотримання основних принципів академічної доброчесності (завантажити)  пропоную для ознайомлення і використання у власній дослідницькій роботі "Рекомендації щодо запобігання академічному плагіату та його виявлення в наукових роботах (авторефератах, дисертаціях, монографіях, наукових доповідях, статтях тощо" (завантажити).

Завідувач аспірантури та докторантури

ЗАПРОШУЄМО НА НАУКОВИЙ СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЮ!

icon for site 4

19 жовтня 2018 року о 14.00

у конференц-залі головного корпусу Університету

відбудеться науковий семінар-презентація результатів

наукових досліджень аспірантів-випускників 2018 року.

Семінар проводить проректор з наукової роботи,

доктор педагогічних наук, професор ГАМАНЮК В.А.

Доповідачі - аспіранти-випускники 2018 року.

Присутність аспірантів першого-третього років денної форми

навчання обов'язкова, аспірантів заочної форми навчання

та здобувачів - за бажанням.

Запрошуються завідувачі базових кафедр,

наукові керівники аспірантів, студенти.

Завідувач аспірантури та докторантури

До уваги аспірантів першого і другого років денної і заочної форми навчання

Державне замовлення  2018 (завантажити)

Оголошення про прийом на навчання до аспірантури в 2018 році