Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка і Сумський відділ Українського географічного товариства готують до видання у 2021 році черговий збірник наукових праць «Наукові записки Сумського державного педагогічного університету. Географічні науки» (ISSN 2413-8800 print, 2524-2598 online).

У виданні планується створення наступних тематичних розділів: «Фізична географія і ландшафтознавство», «Картографія та геоінформатика», «Соціально-економічна географія та геополітика», «Еволюційна географія та геоморфологія», «Геоекологія і раціональне природокористування», «Рекреаційна географія і туризм», «Методика викладання географічних дисциплін» тощо. Дописувачами запрошуються викладачі, наукові співробітники, здобувачі наукового ступеня, вчителі, магістранти.