Проблеми, пов’язані із здоровим способом життя підлітків, в наш час є актуальними. Предмет «основи здоров’я» покликаний вирішувати їх.

Курси підвищення кваліфікації вчителів – це унікальна можливість поновити фахові знання, обмінятися досвідом з колегами, познайомитись з новинками науково-методичної літератури. Викладацьким складом педагогічного університету протягом двох тижнів підготовлені та проведені якісні, змістовні лекції та практичні заняття з теорії, методики викладання основ здоров’я. Практичне значення мали лекції та практикуми Стригунова В.І., Балути Г.А., Квітко М.О., Брошко Є.О., Кравцової І.А.,  Антонік І.П., Грабовець І.В., Яременко Н.В., Коломієць Н.Є. У цікавій формі викладений матеріал з проблем психології в навчально-виховному процесі Ткаченко О.А. та специфіки інклюзивної освіти Туркової Д.М. Була корисною  тема з питань репродуктивного здоров’я підлітків Лукаш Л.В. Надзвичайно актуальну тему з гендерного навчання та виховання змістовно та в доступній формі розкрила Дороніна Т.О. Особливу увагу викликали дані, які надали Кріпак Т.П. та Полякова В.Я, щодо основних законодавчих шляхів реформування освітньої галузі в рамках реалізації концепції Нової української школи.

 Всі заняття курсів проходили в доброзичливій атмосфері, мали діалогічний характер. Курси, на яких ми отримали нові знання, сприяли підвищенню нашого професійного рівня як вчителів основ здоров’я.

3187
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30