Учитель торкається вічності: ніхто не

може сказати де закінчується його вплив

Генрі Адамс

Курси підвищення кваліфікації вчителів – це впровадження нових ідей, знайомство з новими інноваційними технологіями,  обмін досвідом з урахуванням сучасності. В умовах нової освітньої реформи встає необхідність проводити їх як запоруку отримання на майбутнє розумних, освічених громадян нашої країни.  Це, на наш погляд, дуже грамотно було організовано  начальником центру доуніверситетської та післядипломної освіти І.А.Кравцовою та командою викладачів КДПУ м. Кривого Рогу. Приємно було почути рекомендації та поради від фахівців відділу освіти Кріпак Т.П. та  Пухальскої Т.В. з приводу розроблення нових проектів державних стандартів загальної середньої освіти та нових типових освітніх програм на основі нового державного стандарту початкової освіти, шкільного вчителя-предметника та керівника школи,  введення компетентнісного підходу в середній школі. Так як Україна тільки стає на цей шлях, а реформа сучасної освіти – реформа, орієнтована на те, щоб випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя, – для нас, на сьогодні, стоїть пріоритетним завданням.

Тому вчителі англійської мови щиро вдячні викладачам КДПУ (Н.В.Яременко, Н.Є.Коломієць, І.С.Зоренко, Н.Д.Соловйовій, М.В.Цегельскій, Пахомовій О.П., Салащенко Г.М., Гладкій Г.М., Федоряка Л.Д., Пальчиковій О.О., О.П.Панафідіній, І.В.Грабовець, А.О.Томіліній, Т.О.Дороніній, І.А.Салаті, Ю.В.Панасюк) за змістовні цікаві лекції, на яких  не тільки доносилась тематична інформація різних дисциплін, але й проходило залучання самих слухачів до застосування на практиці майбутніх знань. Їх здобуття та досвід, підібраний сучасний креативний матеріал, з урахуванням нових інноваційних концепцій отримання знань,  дає можливість, в майбутньому, використовувати нами, вчителями, з успіхом на своїх уроках ці винаходи та знаходити нестандартні підходи до самих учнів. Вважаємо за необхідність проводити курси підвищення кваліфікації на базі КДПУ як запоруку подальшого удосконалення знань сучасної системи освіти  та її модернізації.

Квітень 2018