Ні мистецтво, ні мудрість не можуть бути

досягнуті, якщо їм не навчитися.
Демокріт

AMYZET

9282

AMYZ

9281

аКПКВматематики

9147

Девізом нашого навчання на курсах підвищення кваліфікації були обрані слова В.О. Сухомлинського "Якщо хочете, щоб педагогічна робота приносила вчителю радість, щоб повсякденне проведення уроків не перетворювалося на нудну, одноманітну повинність, ведіть кожного вчителя на щасливу стежинку дослідження". Дуже вдячні нашим викладачам, що провели нас своєю світлою стежиною знань і наповнили натхненням душі. З цікавими ідеями й новинками познайомимо учнів та колег. Та завжди пам'ятаймо, що "до кращого уроку вчитель готується все життя". Тому обіцяємо повернутися через 5 років.

                                  AZARYB

9055

На базі Криворізького державного педагогічного університету з 14.10-25.10.2019 року вчителі хімії та біології проходили курси підвищення кваліфікації. Кожен день занять був насиченим та цікавим. Працівники ЦДПО, що його очолює І.А.Кравцова, раціонально й виважено огганізували навчальний процес. Корисна інформація про останні тенденції розвитку національної освіти була озвучена на лекціях Н.Є.Коломієць, Н.А.Хараджан, Н.В.Яременко, Н.П.Козаченко  та інших викладачів. На високому рівні  проведено лекцію  Томіліною А.О з теми: «Інноваційні технології навчання хімії. Формування уявлень про окисно-відновлювальні реакції при профільному та академічному рівні навчання хімії». Цікавими, змістовними, практично наповненими біли лекції: Стригунова В.І., Євтушенко Е.О., Савосько В.М., Нечипуренко П.П. Завдяки плідній співпраці слухачі КПКВ хімії-біології успішно склали підсумкові тести.

ABIOLCHIM

9007

"Мова – це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу".

Олесь Гончар

9006

Вчитель – агент змін сучасного освітнього простору в умовах реалізації концепції НУШ

З 07.10.2019 по 18.10.2019 р. вчителі початкових класів успішно і плідно пройшли курси підвищення кваліфікації. За цей період слухачі засвоїли  чимало інформації  щодо суттєвих змін процесу і змісту підготовки вчителя. Завдяки почутому та побаченому під час занять, вчителі збагатили свої знання щодо таких актуальних питань сьогодення як: «Використання формувального оцінювання», «Основи інклюзивної освіти», «Педагогіка партнерства», «Організація методичного впливу на розвиток професійної компетентності вчителів початкових класів відповідно до вимог концепції НУШ». Зазначені питання безумовно допоможуть кожному вчителю при роботі в сучасних умовах бути професіоналом та справжнім агентом змін.

9005

Сучасність змушує учителя постійно працювати над собою, розвивати навички, удосконалювати вміння. Саме на це була спрямована наша робота під час навчання на КПКВ інформатики. впровадження нових ідей, знайомство з новими інноваційними технологіями,  обмін досвідом з урахуванням сучасності. В умовах нової освітньої реформи встає необхідність проводити їх як запоруку отримання на майбутнє розумних, освічених громадян нашої країни.  Це, на наш погляд, дуже грамотно було організовано  начальником центру доуніверситетської та післядипломної освіти І.А.Кравцовою та командою викладачів КДПУ м. Кривого Рогу. Корисним було почути рекомендації та поради від фахівців відділу освіти Полякової В.Я. та  Пухальскої Т.В. з приводу розроблення нових проектів державних стандартів загальної середньої освіти та нових типових освітніх програм, шкільного вчителя-предметника та керівника школи,  введення компетентнісного підходу в середній школі, колег-методистів.

9004

Група вчителів обслуговуючої праці, які проходили курсову перепідготовку при КДПУ з 16.09.2019 р. по 27.09.2019 р.

Під час занять курсової перепідготовки  вчителі обслуговуючої праці закладів освіти міста ознайомились з основними законодавчими шляхами реформування освітньої галузі та вивчали питання  нормативно- правового забезпечення безпеки життєдіяльності.

Викладачі  університету   проводили цікаві теоретичні  та практичні заняття з фахових дисциплін. Слухачі курсової перепідготовки отримали багато нової корисної інформації.

Та особливо цікаво відбувались майстер – класи з технологій. Вчителі на певний час поринули в  магічний світ творчості, де під час створення  проектів  з великим зацікавленням  опановували нові прийоми та техніки.  Набутий великий багаж знань  учителі   матимуть змогу  передавати учням на уроках трудового навчання.

8810

Протягом двох тижнів вересня 2019 року успішно пройшов курс підвищення кваліфікації вчителів початкових класів.

За цей невеликий проміжок часу слухачами освоєно серйозний пласт інформації щодо новітніх тенденцій розвитку освіти в аспекті НУШ. Надзвичайно цінними, на наш погляд, виявилися заняття практичного спрямування: майстер-класи, тренінги, воркшопи. Хочемо відзначити актуальність тем, заявлених у програмі курсів («Основи інклюзивної освіти (Горбачева О.Ю.); «Організація методичного впливу на розвиток професійної компетентності вчителів початкових класів відповідно до вимог концепції НУШ» (Кравцова І.А.); «Використання формувального оцінювання з метою вибудови індивідуальної освітньої траєкторії особистості учня початкової школи» (Павлик О.А); «Концептуальні засади НУШ» (Яременко Н.В.); «Дитиноцентризм як провідний принцип нової української початкової школи: шляхи реалізації» (Онищенко І.В.); Диджиталізація освітнього простору» (Хараджян Н.А.), професіоналізм та риторичну майстерність лекторів.

         Підтримуємо ініціативу вишу щодо надання альтернативної можливості звітувати про напрацювання у звітній період у формі тестування.

 

8754
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31