Play only the best free games with book of ra! . Грузчики ПЛЮС . ГП КБ "Южное" сайт: yuzhnoye.com.ua Украина, Днепр

Тематика лекцій відповідає сучасним потребам вчителя. Питання щодо
нормативно-правового забезпечення безпеки життєдіяльності та законодавчо-
нормативного забезпечення були не тільки корисними, але й своєчасними.
Ґрунтовна розмова щодо булінгу допомогла в більшій мірі осягнути проблему
сьогодення.

Слухачі КПКВ математики з інтересом прослухали лекції та взяли участь у тренінгових заняттях, що їх проводили викладачі КДПУ. Особливо сподобалось оновлений зміст пропонованих матеріалів, оригінальна форма проведення навчальних занять. Цінним видається залучення до роботи КПКВ працівників міського відділу освіти, учителів шкіл, які проводили майстер-класи. Хочеться відзначити толерантне, доброзичливе ставлення до слухачів з боку всіх учасників процесу.

З метою удосконалення професійної майстерності та набуття нових ідей, вчителі Кривого Рогу відвідали курси підвищення кваліфікації на базі Криворізького державного педагогічного університету з 25.03.2019-05.04.2019.

Вчителі початкових класів 18.03.19 - 29.03.19

КПКВ початкових класів у поточному навчальному році спрямовані на удосконалення системи універсальних навчальних дій, зокрема стимулювання самоудосконалення учителя шляхом свідомого й активного освоєння нового соціально-педагогічного досвіду. Так, у програму курсів цілком доречно й професійно-виважено включено цикл майстер-класів, зорієнтованих на моделювання освітньої парадигми НУШ.

Тренінг, проведений Н.Квартюк (КСШ №71), присвячений освоєнню новітніх прийомів роботи з батьками учнів. Інтеграційні підходи до вивчення різних дисциплін були предметом вивчення під час майстер-класів, проведених га базі КЗШ№61. Надзвичайно цінними видалися коментарі методиста КЗ «ІМЦ» Т. Мещерякової.

У КЗШ №91 учителем О.Хотіленко продемонстровано методичну систему реалізації принципів ротеційних моделей діяльнісного підходу. Т.Гудзь, учитель-методист цієї ж школи, презентувала сучасні методи розвитку мовлення в процесі навчання читанню в початковій школі. Доречним етапом тренінгового марафону стало заняття, проведене доцентом І.Кравцовою і присвячене формам роботи над розвитком емоційного інтелекту на уроках літературного читання.

"Не зупиняйся, Вчителю, не треба!
Іди вперед, бо в цьому суть життя.
Ти робиш чистим і безхмарним небо,
Ти твориш віру в краще майбуття". Завантажити

Вчителі хімії та біології про курси підвищення кваліфікації з 11.03-22.03.2019рік.

З метою удосконалення професійної майстерності та набуття нових ідей, вчителів Кривого Рогу, в кількості 30 чоловік, відвідали курси підвищення кваліфікації на базі Криворізького державного педагогічного університету з 04.03.19 по 15.03.19.

Кожен день був насичений. Пухальська Т.В. розповіла корисну інформацію про нормативно-правове забезпечення безпеки життєдіяльності в освітній галузі. Кріпак Т.П. повідомила про законодавчо-нормативне забезпечення діяльності освітніх закладів.

Актуальні проблеми педагогіки та психології було розглянуто на лекціях Пилипенко К.В., Пруняк О.В.

На досить високому рівні про елементи теорії та практики навчання основам робототехніки та мікроелектроніки розповіла Хараджян Н.А.

Цікавими, змістовними, практично наповненими, емоційно забарвленими були лекції Горшкової Г.А., Медведєва Д.Г., Шоколюк С.В., Степанюк О.М.

Усі члени курсів відвідали КНВК №129 «ГЛАС», де мали можливість прийняти участь у практичному занятті «Методика розв’язання задач мовою програмування Pascal, лінійні програми». Захід пройшов на високому рівні, кожен із слухачів взяв для себе багато цікавих ідей.

Загалом курси підвищення кваліфікації дозволили не тільки розширити кругозір з питань сучасних підходів до організації освітнього процесу у школі, а й прийняти участь у обговоренні проблем, що виникають в роботі з учнями.

Набуті в ході лекцій практичні вміння будуть неодмінно використані на практиці.

Пілотний проект реалізовано. 15.03.2019

Листопад 2019