5 березня відбувся науково-методичний семінар "Концепція Нової української школи в аспекті філологічної освіти". У роботі семінару взяли участь начальник ЦДПО І.Кравцова, завідуюча кафедрою української та світвої літератур Н.Мельник, учителі міста. Модерували захід Н.Яременко, Н.Коломієць. Учасниками семінару обговорювалися питання актуальні для учасників розбудови НУШ: педагогів середньої та вищої освітніх ланок.aaaCEminar

Слухачі КПКВ початкових класів висловлюють подяку викладачам курсів за цікавий, корисний, змістовний матеріал, поданий на лекційних та практичних заняттях. Курси надихнули нас на нові творчі експерименти, віднайдення оптимальних шляхів адаптації учнів у соціумі.  Хочеться висловити особливу подяку працівникам ЦДПО за створену доброзичливу й діяльну атмосферу.

ааапк17.02

Учителі інформатики, що успішно пройшли курси підвищення кваліфікації в стінах КДПУ, висловлюють щире захоплення рівнем фахової підготовки викладачів, змістовим наповненням та формою подачі матеріалу, організацією навчального процесу.

ааа17інфjpg

Тематика лекцій відповідає сучасним потребам вчителя. Питання щодо
нормативно-правового забезпечення безпеки життєдіяльності та законодавчо-
нормативного забезпечення були не тільки корисними, але й своєчасними.
Ґрунтовна розмова щодо булінгу допомогла в більшій мірі осягнути проблему
сьогодення.

Слухачі КПКВ математики з інтересом прослухали лекції та взяли участь у тренінгових заняттях, що їх проводили викладачі КДПУ. Особливо сподобалось оновлений зміст пропонованих матеріалів, оригінальна форма проведення навчальних занять. Цінним видається залучення до роботи КПКВ працівників міського відділу освіти, учителів шкіл, які проводили майстер-класи. Хочеться відзначити толерантне, доброзичливе ставлення до слухачів з боку всіх учасників процесу.

З метою удосконалення професійної майстерності та набуття нових ідей, вчителі Кривого Рогу відвідали курси підвищення кваліфікації на базі Криворізького державного педагогічного університету з 25.03.2019-05.04.2019.

Вчителі початкових класів 18.03.19 - 29.03.19

КПКВ початкових класів у поточному навчальному році спрямовані на удосконалення системи універсальних навчальних дій, зокрема стимулювання самоудосконалення учителя шляхом свідомого й активного освоєння нового соціально-педагогічного досвіду. Так, у програму курсів цілком доречно й професійно-виважено включено цикл майстер-класів, зорієнтованих на моделювання освітньої парадигми НУШ.

Тренінг, проведений Н.Квартюк (КСШ №71), присвячений освоєнню новітніх прийомів роботи з батьками учнів. Інтеграційні підходи до вивчення різних дисциплін були предметом вивчення під час майстер-класів, проведених га базі КЗШ№61. Надзвичайно цінними видалися коментарі методиста КЗ «ІМЦ» Т. Мещерякової.

У КЗШ №91 учителем О.Хотіленко продемонстровано методичну систему реалізації принципів ротеційних моделей діяльнісного підходу. Т.Гудзь, учитель-методист цієї ж школи, презентувала сучасні методи розвитку мовлення в процесі навчання читанню в початковій школі. Доречним етапом тренінгового марафону стало заняття, проведене доцентом І.Кравцовою і присвячене формам роботи над розвитком емоційного інтелекту на уроках літературного читання.

"Не зупиняйся, Вчителю, не треба!
Іди вперед, бо в цьому суть життя.
Ти робиш чистим і безхмарним небо,
Ти твориш віру в краще майбуття". Завантажити

Квітень 2020