16 квітня по 27 квітня 2018 рокуна базі Центру доуніверситетської та післядипломної освіти Криворізького державного педагогічного університету проходили курси підвищення кваліфікації групи вихователів продовженого дня, інтернатів м. Кривого Рогу

16 квітня по 27 квітня 2018 року на базі Центру доуніверситетської та післядипломної освіти Криворізького державного педагогічного університету проходили курси підвищення кваліфікації вчителів м. Кривого Рогу країнської мови та літератури

По закінченню, група отримала сертифікати про проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів

09 квітня по 20 квітня 2018 року на базі Центру доуніверситетської та післядипломної освіти Криворізького державного педагогічного університету проходили курси підвищення кваліфікації вчителів м. Кривого Рогу початкових класів.

З 02 квітня по 13 квітня 2018 року на базі Центру доуніверситетської та післядипломної освіти Криворізького державного педагогічного університету проходили курси підвищення кваліфікації вчителів м. Кривого Рогу з філології.

З 12 березня по 23 березня 2018 року на базі Центру доуніверситетської та післядипломної освіти Криворізького державного педагогічного університету проходили курси підвищення кваліфікації вчителів м. Кривого Рогу з біології.

Важливою умовою освітньої реформи є підготовка, перш за все, педагогічних кадрів: інтелектуальних креативних особистостей.

Щиро вдячні за належну організацію нашої роботи, яку здійснили працівники ЦДПО – Кравцова І. А., Яременко Н. В.

Важливу роль в підготовці кадрів відіграють КПКВ. Завдячуючи заняттям на курсах, проведених Коновалом О. А., Мальченко С. Л., Волощук І. А. нам вдалося поширити фізичний світогляд, поглибити знання з основних тем фізичної науки, необхідних для творчого, наукового викладання шкільного курсу фізики. З допомогою Слюсаренка М. А., Бурака В. І., Здещиця В. М., Балабай Р. М., Кадченко В. М. удосконалили володіння загальними прийомами розв’язування нестандартних задач олімпіадного рівня, розширили горизонти фізичного експерименту в умовах середньої школи.

На психолого-педагогічному факультеті за ініціативи та сприяння старшого інспектора Центру доуніверситетської та післядипломної освіти ДВНЗ «КДПУ»  І.В. Размолодчикової, проведено семінар-практикум для слухачів курсів підвищення кваліфікації на тему: «Особистісно-професійне зростання вчителя – провідний чинник успішного реформування початкової школи».

Перед присутніми виступили завідувач кафедри практичної психології, доктор психологічних наук, професор Зоя Михайлівна Мірошник, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інна Олександрівна Талаш та завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ія Миколаївна Шимко. Питання, що порушувалися на семінарі стосувалися роботи нової української школи та ролі учителя у цьому процесі.

Географiчна освiта необхiдна для розвитку вiдповiдальних та активних громадян сьогодення i майбутнього свiту.

(Мiжнародна Хартiя з географiчноi освiти)

ГЕОГР1

Зарліт

Вчителі російської мови, літератури, зарубіжної літератури.

Рубцова Лариса Анатоліївна, КЗШ №73, вища категорія, «Особливості вивчення образу персонажа на уроках української літератури»;

Зіноватна Світлана Іванівна, КЗШ №4, вища категорія, «Розвиток творчих здібностей учнів засобами рідного слова на уроках української мови та літератури»;

Цвинда Зінаїда Іванівна, КЗШ №94, вища категорія, «Розвиток пізнавальних інтересів молодших школярів при вивченні української мови»;

Патенко Олена Анатоліївна, КЗШ №112, вища категорія, «Сучасні підходи до формування позитивної мотивації дітей та учнівської молоді на здоровий спосіб життя в процесі вивчення основ здоров’я»;

Удовіченко Ольга Володимирівна, КЗШ №60, перша категорія, «Інтерактивні технології навчання на уроках основ здоров’я»;

Дергачова Тетяна Андріївна, КЗШ №71, вища категорія, «Застосування рольових ігор для формування компетенцій на уроках  англійської мови як умови соціалізації учнів»;

Святослав Олена Миколаївна, КЗШ №4, вища категорія, «Розвиток мовленнєвої компетентності учнів засобами створення ігрових ситуацій на уроках англійської мови»;

Сербул Алла Миколаївна, КЗШ №8, вища категорія, «Можливості інформаційно-комунікативних технологій в освітньому процесі при викладанні англійської мови»;

Павелко Світлана Григорівна, КЗШ №74, вища категорія, «Розвиток пізнавальної особистості як засіб успішної соціалізації молодшого школяра»;

Шматко Валентина Михайлівна, КЗШ №79, вища категорія, «Формування критичного мислення молодших школярів на уроках української мови»;

Михайляк Тетяна Ігорівна, КЗШ №127, перша категорія, «Інтеграція елементів медіаосвіти в навчальні предмети початкової школи».

Травень 2018