З метою удосконалення професійної майстерності та набуття нових ідей, вчителів Кривого Рогу, в кількості 30 чоловік, відвідали курси підвищення кваліфікації на базі Криворізького державного педагогічного університету з 04.03.19 по 15.03.19.

Кожен день був насичений. Пухальська Т.В. розповіла корисну інформацію про нормативно-правове забезпечення безпеки життєдіяльності в освітній галузі. Кріпак Т.П. повідомила про законодавчо-нормативне забезпечення діяльності освітніх закладів.

Актуальні проблеми педагогіки та психології було розглянуто на лекціях Пилипенко К.В., Пруняк О.В.

На досить високому рівні про елементи теорії та практики навчання основам робототехніки та мікроелектроніки розповіла Хараджян Н.А.

Цікавими, змістовними, практично наповненими, емоційно забарвленими були лекції Горшкової Г.А., Медведєва Д.Г., Шоколюк С.В., Степанюк О.М.

Усі члени курсів відвідали КНВК №129 «ГЛАС», де мали можливість прийняти участь у практичному занятті «Методика розв’язання задач мовою програмування Pascal, лінійні програми». Захід пройшов на високому рівні, кожен із слухачів взяв для себе багато цікавих ідей.

Загалом курси підвищення кваліфікації дозволили не тільки розширити кругозір з питань сучасних підходів до організації освітнього процесу у школі, а й прийняти участь у обговоренні проблем, що виникають в роботі з учнями.

Набуті в ході лекцій практичні вміння будуть неодмінно використані на практиці.

Березень 2019