п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

 Місце 

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.  

ІНШАКОВА

Інна Євгенівна

дошкільної освіти

 06.10.2020 

 09.30 

лекція

 ДВП(Х)-20 

Сучасна українська мова з практикумом

Слово-як лексична одиниця мови

2. 

КУЧМА

Олександр Іванович

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання 06.10.2020 09.30 лекція 8 ТОА-18 Опір матеріалу Деформація згину, розрахунок на згин

3.  

ЩЕРБИНА

Володимир

Григорович

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

06.10.2020

09.30

 лабораторне  заняття

308

ГД-20

Кольорознавство

Вступ. Виконання таблиці ахроматичного ряду

4.  

ВЕЛИКОДНИЙ

Денис Олександрович

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання 09.10.2020 09.30 лекція а/к ТОАм-16 Транспортні системи Сучасний стан сталого розвитку міської транспортної системи

5. 

КАРПЕНКО

Тетяна Анатоліївна

географії та методики її навчання

09.10.2020

09.30

лекція

418

ГОЕ-18

Фізична географія материків і океанів

Кліматичне районування Євразії

6.

КРАСЮК

Ірина Олександрівна

образотворчого мистецтва 12.10.2020 12.30 практичне заняття 205 ОМ-17 Методика викладання образотворчого мистецтва Поетапність та пропорційні особливості в малюванні портрету
7.

ЧУВАСОВА

Наталія

Олександрівна
хімії та методики її навчання 13.10.2020 09.30 лекція 110 БП-19 Біохімія Шляхи обміну білків і нуклеїнових кислот

8. 

КОМАРОВА

Олена Олексіївна

соціології та масових комунікацій

19.10.2020

08.00

лекція

315

АНФ-17, УАФ-17

Бізнез-планування

Маркетингова стратегія розвитку підприємства

9.

ЛУКАШ

Василь Іванович

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання 22.10.2020 11.00 лабораторне заняття навчальна  майстерня  ТОА-18 Практикум у навчальних майстернях Пиляння

10.

ОСТАПЧУК

Олена Євгенівна

практичної психології

27.10.2020

09.30

семінарське заняття

304

ПП-19

Основи наукових досліджень

Організація наукового дослідження з психології

11.    

ЛОБАНОВА

Алла Степанівна

соціології та масових комунікацій

28.10.2020

11.30

лекція

301

СМК-20

Вступ до спеціальності

Категоріально-поняттєвий апарат соціології

12.     

ШАРМАНОВА

Наталя Миколаївна

української мови

28.10.2020

12.30

лекція

217

УФР-17

Комп’ютерні технології в сучасному видавничому процесі

Програмне забезпечення комп’ютерних видавничих систем

12815
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31