п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1. 

СЕРЬОГІНА Ірина Юріївна

педагогіки та методики технологічної освіти

 05.05.21 

 08.00 

практичне заняття

 Платформа  Zoom

ПСО-19

Виробниче навчання готельно-ресторанної справи

Підсумкове заняття. Захист творчих проектів «Готельно-ресторанні комплекси світу».

2. 

КОЖУХАР Олександр Іванович

історії

05.05.21

11.00

лекція

Платформа

Zoom

ІГ-19,

ІМ-19,

ІП-19

Історія слов’янських народів

Народи Югославії в 1918 – на початку ХХІ ст.

3. 

КУЧЕР

Світлана Леонідівна

педагогіки та методики технологічної освіти

05.05.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

ПЛПск-18

Сучасна стилізація етнокостюма

Творче використання етнокостюма в дизайні одягу

4. 

ЛИСЕВИЧ Олександра Вікторівна

початкової освіти

06.05.21

08.00

практичне заняття

Платформа

Zoom

ПНП-18, ПНФ-18

Образотворче мистецтво з методикою навчання

Види і жанри образотворчого мистецтва в образотворчій діяльності дітей початкової школи

5. 

ВАРНАВСЬКА

Лариса

Іванівна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

06.05.21

09.30

практичне заняття

Платформа Zoom

МХК-17

Методика музичного виховання

Аранжування пісень шкільного репертуару за програмами «Мистецтво» та «Музичне мистецтво»

6. 

МІШЕНІНА Тетяна Михайлівна

української мови

06.05.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

УФР-18

Теорія і практика перекладу

Нормативні аспекти перекладу

7. 

ЧУВАСОВА Наталія Олександрівна

зоології та методики навчання біології

06.05.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

ХІ-18

Методика навчання хімії

Фундаменталізація та технологізація навчання хімії

8. 

ЯШИН

Вадим Олександрович

історії

06.05.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

ІГ-20,

ІП-20,

ІМ-20

Спеціальні історичні дисципліни

Історична нумізматика

 

9. 

РЕВЕНКО

Вікторія Володимирівна

кафедра англійської філології

06.05.21

14.00

лекція

Платформа Zoom

РАФ-16(м)

Теоретичний курс англійської мови

The history of the English Language: Middle English

10.  ЗАДОРОЖНА Лілія Віталіївна історії  12.05.21  08.00  лекція Платформа Zoom 

ІГ-18

ІП-18

ІМ-18 
Теорія та методика навчання історії в школі  Пізнавальні вміння як компонент змісту шкільної історичної освіти 

11.  

РАКІТЯНСЬКА Людмила Миколаївна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

14.05.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

МХК-17

Методика музичного виховання

Виконання та художньо-педагогічний аналіз музичних творів

12.  

ШЕСТОПАЛОВА Олена Петрівна

практичної психології

14.05.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

ПП-18

Психологічне консультування

Психолого-педагогічне консультування

13.  

ПОТАПЕНКО Олег Борисович

педагогіки

17.05.21

8.00

лекція

Платформа Zoom

ІП-19

ІГ-19

ІМ-19

Загальна педагогіка

Інновації в освіті

14.  

ХОЛОШИН

Ігор Віталійович

географії та методики її навчання

17.05.21

8.00

лекція

Платформа Zoom

ГОЕ-20

Картографія з основами топографії

Аерофототопогра-фічна та космічна зйомка місцевості

15.  

ЧУЛОШНІКОВА Марина Олександрівна

дошкільної освіти

17.05.21

11.00

практичне заняття

Платформа Zoom

ДВП(Х)-18

Педагогіка дошкільна

Методика ознайомлення дітей із соціальною дійсністю

16.  

ВОЛКОВА

Наталя Валентинівна

педагогіки та методики технологічної освіти

18.05.21

09.30

практичне заняття

Платформа Zoom

ПСО-19

Кухні народів світу

Кухні народів Східної Європи

17.  

ЄМЕЛЬОВА

Анна

Петрівна

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

19.05.21

09.00

лабораторне заняття

303

ДО-19

Технологія  обробки деталей

Різновиди обробки вишивних планок з застібкою доверху

18.  

ЖУРБА

Світлана Степанівна

української та зарубіжної літератур

20.05.21

08.00

лекція

Платформа Zoom

УАФ-18, УПФ-18, УФР-18

 

Історія української літератури

Українська драматургія 20-30‑х рр. ХХ ст. Театр Леся Курбаса. Новаторство               М. Куліша у драматургії

19.  

ФЕДОРОВА Людмила Григорівна

початкової освіти

20.05.21

08.00

лабораторне заняття

Платформа

Zoom

ПНА-19

Методика навчання технологічної освітньої галузі

Конструювання, моделювання та дизайн об’єктів з різних матеріалів у початкових класах

20.  

КУЛІНКА

Юлія Сергіївна

педагогіки та методики технологічної освіти

20.05.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

ПСО-19

Технологія організації ресторанного господарства

Загальні відомості про кондитерську продукцію

21.  

ЛОПАТИЧ

Рита

Володимирівна

німецької мови і літератури

з методикою викладання

20.05.21

11.00

лабораторне

заняття

Платформа Zoom

НАФ-20

Практичний курс першої мови

Wetter und Klima (Погода та клімат)

22.  

ДИРДА

Ірина Анатоліївна

кафедра англійської філології

21.05.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

АНП-19

Лінгвокраїно-знавство країн першої мови

Australia: The history, peculiarities of the language and culture.

23.  

КОВАЛЕНКО Ганна Сергіївна

англійської мови з методикою викладання

21.05.21

11.00

практичне заняття

Платформа Zoom

ІМ, ІНМ, РАФ-20

Практичний курс англійської мови

Country and cultures

24.  

АНТОНЕНКО Іван Іванович

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

24.05.21

08.00

лекція

Платформа Zoom

ТОа-18, ТОАск-19, ПТск-19

Нарисна геометрія і креслення

Вигляди, перерізи, розрізи

25.  

ПИЛИПЕНКО Катерина Валентинівна

Загальної та вікової психології

24.05.21

08.00

лекція

Платформа Zoom

ПНО-20

Загальна психологія

Здібності

26.  

ТАРАСОВА Олена Юріївна

інформатики та прикладної математики

24.05.21

14.00

лекція

Платформа

Zoom

МІ-20,

ФІ-20

Шкільний курс інформатики

Побудова та реалізація допоміжних алгоритмів: підпрограми-функції та підпрограми-процедури

27.  

МАНТУЛЕНКО Світлана Вікторівна

географії та методики її навчання

24.05.21

11.00

лекція

Платформа

Zoom

ІГ-17

Економічна і соціальна географія України

Особливості суспільно-географічного районування України

28. СЕЛІВАНОВА Тетяна Валеріївна хімії та методики її навчання 25.05.21 12.30 лекція

Платформа Google Meet

ХІ-19,

ХІск-20
Фізична та колоїдна хімія Розчини. Процеси розчинення
15492
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша