Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

IMG 2019 практика COLLAGE

11 листопада 2019 року магістри другого року навчання (НАФ-м) звітували про результати виробничої педагогічної практики. Були підведені підсумки, методисти надали останні зауваження та оголосили оцінки. Вміння та навички студентів були оцінені на «добре» та «відмінно». А студенти розповіли про свої враження та поділилися труднощами, з якими вони зустрілися під час практики. Свої спогади магістри оформили у вигляді фото-звіту. Детальніше

   

9204

Програма навчальної дисципліни «Виробнича практика у ЗВО» для здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література німецька). Переглянути

9172

Завантажити зразки документації з виробничої практики

9171

IMG766 COLLAGEЗавершилася перша виробнича педагогічна практика НАФ-15. У понеділок 25 березня 2019 року студенти звітували про результати педагогічної виробничої практики, яку вони проходили у середніх освітніх закладах Кривого Рогу.

На звітній конференції були присутні керівники педагогічної практики – Гончар О.М. (кафедра англійської мови з методикою викладання), Мельнічук І.В. (кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання), Міщерякова Н.П. (кафедра російської філології і зарубіжної літератури), групові методисти та методисти з кафедри психології та педагогіки. Методисти поділилися враженнями щодо роботи студентів-практикантів та оголосили оцінки.

IMG COLLAGE

Робота студентів-практикантів цього року була оцінена позитивно, дуже багато було отримано оцінок «добре» та «відмінно». Але з боку методистів були нарікання на не вчасно підготовлену звітну документацію, що не дало змогу на конференції оголосити всі оцінки.

Студенти за допомогою фото-звіту поділилися враженнями та проблемами, з якими стикнулися під час проходження виробничої практики. Завантажити фото-звіт.

   

7331

m 18

1 листопада 2018 року магістри НАФ-м-17 звітували про результати педагогічної виробничої практики, яку вони проходили у середніх освітніх закладах.

На звітній конференції були присутні керівники педагогічної практики – Гончар О.М. (кафедра англійської мови з методикою викладання), Мельнічук І.В. (кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання), Міщерякова Н.П. (кафедра російської філології і зарубіжної літератури), групові методисти та методисти з кафедри психології та педагогіки. Методисти поділилися враженнями щодо роботи студентів-практикантів та оголосили оцінки. 2018110

 

  

Робота студентів-практикантів цього року була оцінена на «добре» та «відмінно». Була висловлена подяка за добру роботу та вчасно підготовлену звітну документацію. Не обійшли увагою роботу наших студентів і адміністрація закладів, де вони працювали, які оцінили їх роботу сумлінною і кваліфікованою. 

 

 

mag 18

 

 

 

Студенти за допомогою презентації поділилися враженнями та проблемами з якими стикнулися під час проходження виробничої практики та продемонстрували дуже цікавий фото-звіт. Завантажити презентацію

   

6024

1123 березня 2018 року студенти четвертого кусу факультету іноземних мов звітували про результати своєї першої виробничої педагогічної практики.

Педагогічна практика посідає важливе місце у системі професійної підготовки майбутніх учителів у нашому університеті. Вона ґрунтується на теоретичних знаннях, які здобули студенти під час лекцій, практичних, семінарських, лабораторних занять з основних дисциплін і на знаннях та вміннях, які вони отримали під час навчання. Педагогічна практика доповнює і збагачує теоретичну підготовку студентів, створює умови для вироблення  в них вмінь та навичок, необхідних для навчання та виховання дітей. Студенти удосконалюють особистий досвід та набувають відповідних професійних вмінь та навичок у роботі з дітьми.

У своїх виступах студенти поділилися своїми враженнями про перші робочі тижні, про труднощі та свої перемоги. Протягом практики вони знайомилися з навчально-виховним процесом загальноосвітнього  навчального  закладу, із плануванням та проведенням уроків з іноземної мови та зарубіжної літератури, позакласних  заходів, вивчали  колектив учнів класу, проводили самостійно уроки та заходи, оформлювали документацію.

22Студенти надали фото-презентації своєї педагогічної діяльності, яку вони здійснювали протягом практики. З презентацію студентів групи НАФ-14 ви можете ознайомитися на нашій сторінці. Завантажити презентацію

 Керівники педагогічної практики – Гончар О.М. (кафедра англійської мови з методикою викладання), Мельнічук І.В. (кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання), Міщерякова Н.П. (кафедра російської філології і зарубіжної літератури) та методисти висловили свої враження щодо роботи студентів-практикантів, а також роз’яснили деякі питання щодо оформлення документації з педпрактики  та оголосили оцінки.

20180323 112537

   

4371
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30