Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

хорошиловаХорошилова Наталія Володимирівна - викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання

Освіта. Навчалася у Горлівському педагогічному інституті іноземних мов (1995 р) за спеціальністю «Німецька та англійська мови» та у аспірантурі Дніпропетровського Національного університету (2004 – 2007 р).

Наукова діяльність. Працює над науковим дослідженням «Іншомовна освіта дорослих у Німеччині»

Автор більше 10 наукових публікацій у фахових та зарубіжних виданнях, а також публікації у інших виданнях з проблем педагогіки, методики і філології.

Має 6 сертифікатів Гете-інституту та Німецької служби академічного обміну, серед яких 2 – стипендії Гете-інституту для участі у роботі науково-методичних семінарів у Німеччині ( Київ, 2004 р. та München, 2005 р.).

Навчальна діяльність. Викладає курси: «Практичний курс німецької мови», «Історія німецької літератури».

Відзнаки. Нагороджена грамотою Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізького Національного Університету» (Наказ № 174 - К від 24.09.2014 р.)