Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

чорнаЧорна Ольга Володимирівна - кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання

Освіта. Навчалась у Криворізькому державному педагогічному університеті, спеціальність: «Німецька та англійська мова», кваліфікація: вчитель німецької та англійської мови і зарубіжної літератури (2001р.).

Закінчила Державний інститут підготовки та перепідготовки кадрів промисловості, спеціальність: «Якість, стандартизація та сертифікація», кваліфікація: фахівець зі стандартизації, сертифікації та якості (2009р.).

Навчалась в аспірантурі Криворізького державного педагогічного університету (2012-2015 рр.).

Наукова діяльність. Захистила дисертацію «Розвиток системи моніторингу якості вищої освіти в Німеччині» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки (2016р.).

Автор більше двадцяти наукових публікацій, у тому числі 1 одноосібної монографії «Становлення та розвиток системи моніторингу якості вищої освіти в Німеччині», 8 статей у наукових фахових виданнях України, 2 статей у наукових періодичних виданнях інших держав, 3 статей у виданнях України,  включених до міжнародних наукометричних баз, 15 друкованих тез, доповідей та інших матеріалів наукових конференцій і семінарів.

Навчальна діяльність. У різні періоди професійної діяльності викладала курси «Професійна кар’єра успішного фахівця», «Педагогіка вищої школи», «Вища освіта і Болонський процес», «Ділова іноземна мова», «Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Професійна іноземна лексика», зараз – «Практичний курс німецької мови».

Травень 2018