Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

ильина

Ільїна Тетяна Анатоліївна - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання

Освіта. Навчалася на філологічному факультеті Дніпропетровського державного університету, у Криворізькому державному педагогічному університеті працює викладачем з 1 листопада 1990 року.

Наукова діяльність. Від вересня 1993 року до вересня 1996 року навчалася в аспірантурі Київського державного лінгвістичного університету. У вересні 1996 року захистила кандидатську дисертацію і отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук. У жовтні 2001 року рішенням Атестаційної комісії Міністерства освіти і науки України присвоєне вчене звання доцента кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання.

Автор 45 наукових публікацій, у тому числі: 10 публікацій у фахових виданнях, публікацій в інших виданнях з проблем педагогіки та літературознавства, 6 методичних посібників. Є учасником всеукраїнських конференцій.

Навчальна діяльність. Викладає курси: „Вступ до мовознавства“, „Латинська мова“, „Історія німецької літератури“. Керує науковим гуртком „Лінгвокультурологічний аспект вивчення латинської мови”.