Кафедра образотворчого мистецтва
Факультет мистецтв

pIJT1oJlQvY

старший викладач

Закінчив художньо-графічний факультет КДПІ за спеціальністю "Вчитель малювання, креслення та праці" у 1985 році. Працював вчителем у Шельвівській середній школі Локачинського району на Волині з 1985 по 1988 роки. На кафедрі образотворчого мистецтва працює з 1988 року. Член Національної спілки художників України. Викладає дисципліни: «Рисунок», «Живопис», «Композиція». Керує кваліфікаційними роботами, а також студентським науковим гуртком «Експозиція». Автор програм: «Навчально-творча практика "Пленер" в системі підготовки студентів спеціальності "образотворче мистецтво"»; програма навчальної дисципліни "Живопис" за вимогами кредитно-модульної системи; програма навчальної дисципліни "Живопис" для дизайнерів за вимогами кредитно-модульної системи.

Виставки: «Ню. Образ жінки у творах живопису, скульптури та графіки», 2008р., Художній музей, м. Дніпропетровськ; Спільний проект з В. Сандюком «Розфарбуй свою землю». Галерея «Леміш», Львів, 2012р.; персональна виставка у Музеї Гетьманства, Київ, 2012р.; персональна виставка «Пленерування» у Музеї Гетьманства, Київ, 2014р.; персональна виставка «Вандри», Галерея «Арка», Київ, 2014р.; персональна виставка у Банкнотно-монетному дворі національного банку України, Київ, 2015р.; персональна виставка «Подорожі Україною» у Краєзнавчому музеї, Кривий Ріг, 2015 р.

2aHJ7Y8lU6k   kQoygd3DGts

4QUZeBWU6DU   brMTEFcKOfM