Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

25.04.2023 року на кафедрі педагогіки та методики технологічної освіти КДПУ (гарант ОНП д.п.н.проф. Савченко Л.О) відбувся захист дисертаційного дослідження Пісної Тетяни Миколаївни на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта, освітньо-наукова програма «Професійна освіта (Сфера Обслуговування)» за темою «Формування індивідуального стилю діяльності майбутнього викладача сфери обслуговування у процесі професійної підготовки».

Pisna 1

Науковий керівник: Кулінка Юлія Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та методики технологічної освіти в.о. декана факультету дошкільної і технологічної освіти Криворізького державного педагогічного університету. Голова ради: Гаманюк Віта Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, проректор з наукової роботи Криворізького державного педагогічного університету.

Pisna 2

Опоненти: Біда Олена Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці II.

Матукова Ганна Іллівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри менеджменту і публічного адміністрування та адміністрування Юридичного інституту Державного університету економіки і технологій.

Одним із найважливіших завдань сьогодення є підготовка фахівців сфери обслуговування до якої належить галузь харчування, ресторанний та готельний бізнес. Дана галузь відноситься до сфери виробництва та обслуговування, що в першу чергу, піддалася змінам та реформуванню, роздержавленню і приватизації.

Здійснено аналіз пласту наукових досліджень, у яких вивчався та системно досліджувався  феномен  «індивідуальний стиль», та тотожні поняття «стиль», «індивідуальність», «діяльність». «індивідуальний стиль діяльності»  це специфічна система вона є стійка і включає в себе: засоби, прийоми, навички, методи, способів виконання тієї чи іншої діяльності Для студентів було розроблено варіативні спецкурси: «Формування індивідуального стилю діяльності майбутнього фахівця сфери обслуговування у процесі професійної підготовки» та «Персональна іміджелогія»; систему вправ за кожним показником у межах кожного критерію від репродуктивних до творчих, які були орієнтовані на профільні дисципліни.

Pisna 3                          Pisna 4

Результати проведеного дослідження показали, що впровадження інтерактивних технологій в умовах закладу вищої освіти сприяє формуванню індивідуального стилю професійної діяльності майбутніх викладачів сфери обслуговування

22180

Відповідно до п. 3.1. Положення про присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії в Криворізькому державному педагогічному університеті, задля публічної презентації здобувачами ступеня доктора філософії наукових результатів дисертацій 27 грудня 2022 року буде проведено засідання  кафедри педагогіки та методики технологічної освіти. (Детальніше)

21575

Аспірантки кафедри педагогіки та методики технологічної освіти Криворізького державного педагогічного університету Кірюха Катерина Ігорівна, Гриняєва Наталя Миколаївна успішно захистили та здобули науковий ступень доктора філософії зі спеціальності 015 – Професійна освіта (сфера обслуговування) (завантажити)

19997

В рамках академічної мобільності викладачі та аспіранти кафедри прийняли участь в міжнародному онлайн-семінарі "Педагогічна освіта ХХІ століття: нові виклики та рішення" (Детальніше)

17774

3.12.2021 р. відбулась зустріч з представниками Інституту розвитку міста Кривого Рогу Лаже Оксаною Володимирівною, Гладковою Іриною Олександрівною,  Пісною Тетяною Миколаївною, методистом Гірничого фахового коледжу Криворізького національного університету та гарантом ОНП третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 015 Професійна освіта (Сфера обслуговування) Савченко Ларисою Олексіївною, гарантом ОПП Кулінкою Юлією Сергіївною «Професійна освіта (Сфера обслуговування)» підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. (Детальніше)

 

17707

Міжкафедральний семінар з попередньої експертизи результатів дисертаційного дослідження Гриняєвої Н.М. на здобуття наукового ступеня доктора філософії (завантажити)

17563

Задля проведення попередньої експертизи дисертації аспірантки четвертого року Гриняєвої Наталі Миколаївни «Формування професійно орієнтованої іншомовної компетентності молодших спеціалістів сфери обслуговування», що подається на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 015 Професійна освіта (Сфера обслуговування).

 

18 листопада 2021 року о 14.00 відбудеться фаховий семінар у режимі онлайн (покликання для доступу: https://us02web.zoom.us/j/89949656309?pwd=eHZjZGFaYmRaZjNqWWdkY29ya0RJQT09

Идентификатор конференции: 899 4965 6309

Код доступа: 092198

Рецензенти:

доктор педагогічних наук, професор САВЧЕНКО Лариса Олексіївна.

кандидат педагогічних наук, доцент ПАЛЬЧИКОВА Олександра Олександрівна

Науковий керівник аспірантки – доктор педагогічних наук, доцент КУЧЕР Світлана Леонідівна.

17474

«Компетентність та компетенція, експертість та експертиза»

17495

12.11.2021 року відбулась гостьова лекція від Vitalina Komirna - декана соціально-технічного факультету Європейського соціально технічного університету (Республика Польща, Варшава) на тему: «Організація і фінансування системи охорони здоров’я в світі» (Детальніше)

17494

Міжкафедральний семінар з попередньої експертизи результатів дисертаційного дослідження Кірюхи Катерини Ігорівни на здобуття наукового ступеня доктора філософії (завантажити)

17110
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30